Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehetne tőled randit kérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne tőled randit kérni – hát lehetni lehet csak értelmetlen – halál bunkó voltam vajon?

Figyelt kérdés

Osztályomban egy lány már jó ideje kerülget. Nem mond semmit csak valahogy mindig ott van szünetben ahol én.

A minap nagy félénken megkérdezte hogy lehetne –e tőlem randit kérni?

Én meg erre válaszoltam: hát lehetni lehet csak értelmetlen. Majd kis szünettel hozzátettem: neked.

Erre a csaj mint akit leforráztak eloldalgott.


Vajon halál bunkó voltam? Feltett egy kérdést és én válaszoltam.

A kérdés elvileg többértelmű valójában egyértelmű. Lehet randit kérni? Többértelmű mert nem mondja hogy ő akar randit kérni de mégis egyértelmű.

És én válaszolok. Majd hogy full egyértelmű legyen még hozzáteszem hogy neki felesleges kérni.

Mert randit kérni azt tőlem lehet és van olyan ember akinek van is értelme. Ő nem az.

Van ezzel gond?

Jobb lett volna ha azt mondom lehet aztán több hetes hónapos agonizálás után jöjjön rá hogy nem az esetem? Nem jobb ezt még az elején tisztázni?


2016. okt. 30. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez igen nyers, és bunkó volt szerintem. Megmondhattad volna simán neki hogy ne haragudjon, de nem az eseted.
2016. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát épp ezt mondtam!
2016. okt. 30. 10:59
 3/23 A kérdező kommentje:

Most az mennyivel kisebb bunkóság: lehet tőled randit kérni? lesajnáló tekintet- bocs nem vagy az esetem.

Hát ez még durvább.

2016. okt. 30. 11:00
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Tenyleg egy arrogáns bunkó vagy. Közöd nincs a nőkhöz, a kiscsaj jobban járt h lekoptattad.
2016. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Az a baj legtöbbször hogy hiába mondja meg az ember finoman, körbe irva, nem értik meg vagyis nem akarják megérteni a csajok. Jól tetted hogy nyiltan megmondtad, most már tudni fogja.
2016. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Szegény csajnak elég baj, hogy pont egy ilyen kretén tetszik, még bunkó is voltál vele. Attól, hogy nem jön be, még nem száradt volna le a nyelved, ha kedvesebb vagy vele.
2016. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Hogy te mekkora egy bunkó vagy :D
2016. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell magadat nyugtatgatnod ilyen hülyeségekkel, szerintem te is tudod, hogy bunkó voltál. Meg lehet mondani neki szépen is, és ha utána tényleg nem érti meg, és próbálkozik még, akkor már azt mondom, hogy oké...De abba bele se gondoltál, mekkora erőfeszítés kellett neki, hogy rászánja magát arra, hogy elhív? Egy félénk lány általában ért a szép szóból is, és a visszautasítás után nem terrorizál az érzelmeivel.

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, rohadt bunkó voltál.

2016. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon bunkó voltál. Lehetett volna normálisabban is elmondani nem így leoltani valakit.
2016. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"szerintem te is tudod, hogy bunkó voltál"

De bezzeg ha igent mondok utána szobára viszem megkennyintem majd egy nap múlva dobom (mert megtehettem volna) akkor meg menne a rinyálás.

2016. okt. 30. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!