Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti ezt hogyan dolgoznátok fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok (nem a legszebb de nem is annyira ,,csúnya")

A mai nap odamentem egy nagyon szép lányhoz akit meg is szólítottam erre kinevetett majd faképnél hagyott...

Most nagyon szomorú vagyok nem tudom,hogy lesz e esélyem a jövőben bárkinél is..Teljesen elbizonytalanodtam...



2016. okt. 31. 23:48
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
nem vagytok egy kategória. ő egy gőgös érzéketlen lány lehet, te pedig érzelmesebb és érettebb lehetsz. egy ilyen lánynál nem is lesz esélyed. olyan kell, aki egy kategória veled. nem külsőleg. értékekben.
2016. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ csak az a gond h nagyon bejött...

Még várom a véleményeket

2016. nov. 1. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ilyen már velem is történt. Nem is egyszer! De ne mondj olyat h nem tudod h lesz-e esélyed mert 100% hogy lesz, csak várond kell.Tapasztalatból mondom.Az élethez nagyon sok türelem kell!Foglald le magad valamivel. 18/fiu
2016. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi

:)

2016. nov. 1. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Az egy dolog h bejott neked. Felejsd el
2016. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kötél...
2016. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!