Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok ennyire kis cégnél?

Dolgoznátok ennyire kis cégnél?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot, voltam interjún is egy cégnél. Viszont annyira kicsi, hogy szó szerint ketten lennénk egy kis irodában napi 9 órát. Előnye, hogy közel van és vannak szakmai elemei is, de valamiért nem tudnám magam évekig elképzelni oda. Többnyire egyedül lennék bent. Olyan rossz érzésem van, hogy rossz lesz. Van itt olyan, aki szintén olyan helyen dolgozik, ahol ha ketten vannak egy irodában?
2016. szept. 28. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem bírnám. Egyedül szeretek dolgozni. :)
2016. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Azt érzem a szövegedből, hogy te nem attól félsz h egyedül lennél, de max 1-2 emberrel, hanem a felelősségtől. Ha nem érzed magad elhivatottnak, akkor ne kezdj bele. Én élvezném ha egyedül lennék vagy legalább lenne egy kis irodám, ahol nem kell hallgatnom a kollégák üres csacsogását meg a sok panaszkodást meg negatív kisugárzást. A kedvencem mikor 2 csaj veszekeszik azon, hogy melyiknek a pasija vett több mindent meg hova mentek a hétvégén. Ezmiatt én nem tudok dolgozni, így a munkám felét általában hazahozom... A férfi és női parfümöktől meg már olyannyira hányingerem van, hogy legszivesebben azonnal felmondanék.

De még pár évig kibirom, utána meg keresek mást, ami nyugisabb...

2016. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg az lenne szokatlan, hogy max ketten lennénk. Mostani helyemen is rohangálok egy nagy épületben embertől emberig, ha meg gép előtt ülök vagyunk négyen az irodában.
2016. szept. 28. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
én bezzeg nem tudok ilyen melóhelyet kifogni!
2016. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kis helyen dolgozom. Ketten vagyunk állandó munkatársak és nem is mindig egyszerre vagyunk bent. Én szeretem. Nincs kibeszélés, pletykálkodás, egymás fúrása. Senki sem áll az ajtóban, hogy pontosan hánykor megyek be, mikor jövök ki.

Ha sok a munka, akkor direkt jó, hogy egyedül vagy ketten vagyunk, mert sokkal gyorsabban lehet haladni, mintha mindig nyüzsögne valaki ott.

2016. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Én dolgoztam már ilyen helyen. Sokkal nyugodtabb, mint több ember között, ahol nem kevésszer káosz is el tud uralkodni....

Csak talán kevesebb a pénz is, mint egy nagyobb cégnél... Nem biztos, de lehet...

2016. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Világ életemben multinál dolgoztam (nagy élelmiszer központ, 3 biztosító...), most vidékre fogok költözni. Nem bánnám, ha kisebb cégnél tudnék elhelyezkedni. Én inkább a biztos hátteret nem ismerem ezeknek a cégeknek, ettől jobban félnék.
2016. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi hárman vagyunk az irodában és nagyon szeretem. Előtte mindig olyan helyen dolgoztam, ami nyitott iroda volt, így akár 60-an is voltunk egy légtérben.

Szerencsére a kollégákkal nagyon jól kijövünk, úgyhogy nagyon ideális ez a helyzet.

2016. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!