Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Élnétek, dolgoznátok így?

Élnétek, dolgoznátok így?

Figyelt kérdés

mennyire vonzó nektek a digitális nomád életmód? Azaz: csak egy laptop és internet kell a munkádhoz, tehát abból az országról és olyan helyszínől (pl egy kávéző, egy park, a saját nappalid) dolgozol ahol akarsz. Így bejáratod a világot is (ha akarod) és közben dolgozol, pénzt keresel. Ha tudnád, hogy élj így, bevállalnád?

légyszi írj kort, nemet.



2016. okt. 9. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Így is csinálhatnám, de inkább az irodámban vagyok.

Viszont nem gond elmenni bárhova, mert fogom a lap-

topot, és megyek, bárhonnan tudok dolgozni.


35F

2016. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
De miért tenném? Ha csak egy laptop és internetkapcsolat kell a munkámhoz, inkább beülök az irodámba vagy esetleg otthon maradok és onnan dolgozom. Így élnék. De hogy nomád életmódot folytatva eközben körbejárjam a világot, az kizárt.
2016. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

igen, álommunka lenne a számomra, hogy nem kellene bejárni a munkahelyre. Biztos jó dolog a tengerpart mellől dolgozni, nem pedig egy irodából.


Bár ez mindig is álom marad a számomra!

2016. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Vagy utazom, vagy dolgozom. Meg aztan itt a csalad is. Fiatalon, csalad, kapcsolat nelkul meg erdekes is lehetne par hetig.
2016. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2.: ki tudnád fejteni kérlek, miért kizárt? csak érdekel, mi taszító neked ebben az életmódban.


3.: nem kell, hogy álom maradjon :)

2016. okt. 9. 11:06
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez a célom, hogy valami hasonló életet éljek. Remélhetőleg meg is tudom valósítani a nem túl távoli jövőben.
2016. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Bizony az utazásnak és a munkának a család az elrontója.
2016. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

A munkám egy részét tudom így csinálni, és imádom.

31/N

2016. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Blogolni szeretnék erről, mert én 21 éves korom óta így élek. Azért írtam ki a kérdést, hogy tudjam, más magyar fiatal is élne-e így, ha tudná, hogy kezdjen neki, vagy nincs erre igény :)
2016. okt. 9. 11:14
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
2-es vagyok, azért mert nem szeretek utazni, kivéve nyaralási célzattal, otthonról vagy egy jól felszerelt irodából kényelmesebben lehet dolgozni. Na, meg aztán itt vannak a barátaim, ismerőseim is... lehet, hogy szánalmasan hangzik, de nem szeretném feladni a jól ismert állandó környezetemet, komfortzónámat egy bizonytalan folyton változó nomád életmód miatt. Nagyjából ezek az indokok.
2016. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!