Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan munkahelyen...

Dolgoznátok olyan munkahelyen ahol nincs víz, mosdó, rendes wc?

Figyelt kérdés

Irodai (számítógépes, kereskedelmi) munka, de külterületi csarnokban van, és a vizesblokk még nem készült el, idén nem is fog (víz egyáltalán nincs, csak kinti toitoi wc).


Elsőre elég megdöbbentőnek tűnt, de aztán belegondoltam, hogy sok helyen ugyan így van (sőt külterületen pl. a fenyőfaárusok még meg is fagynak...)


Vállalnál ilyen helyen munkát?


2016. okt. 11. 15:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok - nyilván egy 23 éves iskolázott lány máshogy foglya fel mint az 50 éves segédmunkás aki már 2x ült börtönben...
2016. okt. 11. 15:16
 2/18 anonim ***** válasza:
33 éves nőként nem valószínű. Max ha rövid ideig tartana ez az ideiglenes állapot.
2016. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem munkahely, ez egy putri.
2016. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Köszi 23 vagyok...

Én úgy gondolom ha rendesen fizetnek nem vész. Innit visz az ember, a kinti wc addig nem gáz amíg nem veszel levegőt ha olyan van. Vagy nem burítanak fel wécéstül és burul rád.

Attól hogy valaki fiatal, nem műkörmös plázacica az összes, meg ecset fejű srácok...

2016. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 23F.
2016. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dolgoznék. 36/f, műszerész és grafikus munkanélküli, börtön nélkül.
2016. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Anno voltam olyan helyen ahol újítások miatt volt hasonló. Ha ideiglenes nem vész.
2016. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem vállanám el semmiféleképpen, de természetesen ahogy írtad, sokan, köztük én is tudok válogatni a munkahelyek közül, de ha te ennyire rá vagy szorulva, hogy nem tudsz máshova menni, akkor nincs más választásod.


21/L

2016. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem, semmiképp. Hiperaktív hólyagom van, egy műszak alatt ötször-hatszor simán elmegyek pisilni. Nem bírnék ennyiszer egy gusztustalan toitoiba pislantani, fujj.
2016. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mondták, hogy a hideg miatt már nem lehet betonozni és a vizet szerelni, tehát tavaszig tartana ez az állapot.


Amúgy tetszene a hely (új vállalkozás, komolynak tűnk), KEZDÉSNEK heti 40 órában 90 nettót kapnék.

2016. okt. 11. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!