Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok kerlek ne cikizos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kerlek ne cikizos oszinte válaszokat?

Figyelt kérdés
miert hordtok mindig karkotoz es nyakláncot? mármint van valami oka? tetszik eg lány es csinálta neki egyet es szulinapjakor gondolzam titokban beleteszem a taskajaba es akkor eszembf jutott h rajtatok szinze mindig van. miert?

#katkoto
2016. nov. 6. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden lanyon van mindig sot en sose szoktam felvenni max karkötőt azt is nagy ritkán de ha az egyszer felkerul a kezemre meg el nem szakad azt onnan le se veszem :p
2016. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak mert szeretem :D

Jo piszkálgatni is ha epp nem tudok mit kezdeni a kezeimmel.

2016. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En szemely szerint imadom az ekszereket, nemelyiket azert, mert egy szamomra fontos szemelytol kaptam, vagy csak mert szimplan feldobja a szettemet :D
2016. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!