Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota ilyenek az oszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota ilyenek az oszinte kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Miert kell minden sz.art kitenni a netre. Az egyik ismerosom par honapja jott ossze valakivel, akarhanyszor talalkoznak, mindig selfie-znek. Ilyen selfie, olyan selfie, jaj, most tvt neznek, nyomnak 1 selfie-t, bort isznak, nyomnak 1 selfie-t, elmenni ide vagy oda selfie...

Miert kell facebookon elni?


2016. jan. 18. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, vannak hülye emberek... De alapjáraton mindenki maga dönti el, hogy éli az életét... Ha szeretne bérelhetne egy óriás plakát hirdetést is amin épp selfizne a barátnőjével, hogy ne csak a barátok, hanem az egész város lássa... Ezek a magamutogató emberek, minta való világ című szennyműsorban.. :)
2016. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A facebook erről szól. Ő magamutogatóak, te viszont még rosszabb vagy, mert itt károgsz emiatt, ahelyett hogy élnéd az életed.
2016. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elem az eletem, es nem a facebookon, csak akarhanyszo felmentem, mindig valami ilyen sz.r volt kiteve... Nem ertem, hogy masnak mi koze az ilyesmihez...
2016. jan. 18. 10:26
 4/15 anonim ***** válasza:

"a facebook erről szól"


Márakinek...ha erről szólna, mindenki ezt csinálná, szerencsére ez azért nincs így, valaki tudja normlisan is használni, és nem "dicsekvőfalnak" gondolja.

2016. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled,ez engem is idegesít,főleg,hogy az ilyen kapcsolatok általában csak jónak tűnnek! Mindig,ha ilyen párokat látok,akik facen tökéletes párnak tunnek,kiderül,hogy nagy gázok vannak náluk.Az egyiknél kiderül,hogy veri a nőt meg ilyenek...Az igazán jó párok nem Facebookon akarnak annak tűnni.
2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megertem, hogy neha kitesznek 1-2 kepet, de hogy volt olyan, hogy napi 4 kepet tett ki... Mas, aki evek ota komoly parkapcsolatban van nem tett fel evek alatt annyi kepet, mint mondjuk ez a valaki par honap alatt.
2016. jan. 18. 10:29
 7/15 A kérdező kommentje:

"Nem facebookozom, de ahányszor felmentem... Szóval 0 (nulla) alkalommal tapasztaltál ilyet. "

Ennel hulyebb mondatot meg nem olvastam, semmi ertelme. Plusz meg, hogy elkezdtel itt mocskolodni is...

2016. jan. 18. 10:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy ezek másoknak szólnak, hogy nézzétek, hűde szerelmesek vagyunk. De hogy kettesben is azzal legyenek elfoglalva, hogy másoknak posztolgassanak...sokat elmond a kapcsolatról. Ééérted, nem is utólag teszik fel, hanem ott helyben, és már várják is hány like érkezik. A legjobb mikor az üzenőfalon írogatnak egymásnak, hogy így szeretlek úgy szeretlek..holott megtehetnék ezt priviben is. Jaa de az úgy nem érne semmit, mert akkor más nem látná, csak ők ketten.
2016. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#4 a Cukorhegyi Márky Mark os megmondta, a facebook célja hogy az emberek megoszthassák rajta az élményeiket, hogy mások lájkolhassák. Ha nem tetszik akkor töröld magad, vagy őket, vagy hagy abba a követésüket, leszarom, tőlem azt csinálsz amit akarsz. Neked semmi sem jó? Ott van két ember akik nem ártanak senkinek, csak feltöltenek napi négy képet, te meg itt sírsz ahelyett hogy a társadalom leszakadó rétegeinek problémájával foglalkoznál. Na ez az ami nevetséges.
2016. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva 1x se emlitgetik meg, hogy jaj de szep vagy, vagy szeretlek... Semmi. felteszik a sok-sok kepet, es kesz. Ha azt irjak, hogy szep a baratnod, meg csak meg se koszoni a srac, vagy mondana, hogy ugye... Semmi. Teljesen olyanok ezeke a kapcsolatok, mintha csak d.ugasert lennenek egyutt, de mindenhol mutogatnanak, hogy ok biza mennyire tokeletes paros.
2016. jan. 18. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!