Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratom nagyon oszinte. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon oszinte. Meg azt is tole tudom meg ha megcsokolt mas lanyt.4 honapja jarunk. El lehet ezt fogadni? Ha ezt igy bevallotta anelkul hogy raketdezzek, akkor bizhatok benne?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Elnézed?

Tényleg?

2016. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Ilyen srácról álmodik minden nő!

Rémálom!

Az egy dolog, hogy bevallja. Attól még megcsal, ami szintén hazugság. Hazug a kapcsolat. Hülyére vesz. Nyisd ki a szemedet, mert akkorát esel, hogy összetörik minden csontod!

Vagy neked megfelelő ez a helyzet? Nyitott kapcsolatban éltek? Fordítva is így megy? Te is megcsalod őt?

2016. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aperitif ***** válasza:
Az Isten mentsen meg az ilyen őszinte emberektől!
2016. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
klassz lehet egy ilyen csaj pasijának lenni....lazán lehet megcsalni.....ha nem mondja el, nem derül ki(nincs gond), ha elmondja kiderül de értékelik az őszinteséget(nincs gond)
2016. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Jézus ereje...
2016. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A baratom nagyon oszinte. Meg azt is tole tudom meg ha megcsokolt mas lanyt" .... :DDD


Micsoda derék, egyenes és korrekt barátod van.

Igen, ő egy kincs, el ne engedd ezt az embert.

2016. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tartsd meg...addig sem mást hülyít!

Komolyan, te azt értékeled benne, hogy négy hónap után mást csókol?

2016. febr. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
100%

Ha neked megfelel, hogy másokkal kavar, majd lelkiismeretesen beszámol, akkor hajrá, szavazz neki továbbra is bizalmat.

Aki szeret téged, az nem csókolózik mással, és punktum.

2016. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc? Attól, hogy bevallja hogy megcsalt, még nem, nem megbízható. Neked tényleg ilyen pasi kell? Ha megdug egy másik csajt, és azzal védekezik majd hogy " de hát bevallottam neked őszintén" akkor el fogod nézni?


NE LEGYÉL BALEK!!!

2016. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!