Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randitok milyen volt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randitok milyen volt, hogy alakult?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kitaláltuk, hogy elmegyünk moziba. Én előbb ott vagyok, hogy átvegyem a lefoglalt jegyet. Elkéstem és a mozi betelt. Jó menjünk mekibe. Csaj még persze sehol de én felszálok a villamosra, hogy elvigyen a mekibe. Rossz villamosra száltam fel. Elindultam a másik irányba egy másik villamossal és valahol leszáltam. Tudtam, hogy kb arra lehet a Meki. Elkezdtem rohanni arra, hogy a lány ne várjon rám. Oda értem de a lány sehol, büdös voltam meg minden. A lány is késett egy picit de semmi baj. Kértünk kaját és leültünk beszélgetni. Megjelent a lány testvére aki mellékesen rohadt idegesítő. Elindultunk haza Alkoholisták, lelki fogyatékosok szólitottak le minket stb. Haza akartam a lányt kisérni ( KB 2 utcára voltak onnan ahonan elváltunk ) de ő nem engedte és csak egy ölelést sikerült nagy nehezen megszereznem elköszönés képpen. Ha ezt azért kérdezted, hogy megtud neked, volt-e a legrosszab első randid, hát nem. :(
2016. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talákoztam a sráccal, megcsókolt, aztán nagy nehezen bocsánatot kért amiért csak csókra kellettem neki én pedig beleszerettem :D De amúgy meg annyira zavarban voltam, hogy megszólalni sem tudtam, amiért meg én vagyok a szar :D
2016. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Győrbe, az adventi vásárra mentünk 2014-ben. Rettenetesen izgultam előtte, a szívem ki akart esni a helyéről. Életem első csókja előtt álltam akkor 16 évesen (tudtam, hogy meg fog csókolni). Merci csokit hozott nekem ajándékba. Nagyon sokat beszélgettünk miközben sétáltunk fel-alá a vásárban, ittunk forrócsokit is, aztán 2 óra múlva, a búcsúzásnál megcsókolt. Azóta már összeköltöztünk és december 12-én ünnepeljük a második évfordulónkat. <3
2016. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!