Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit, várja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, várja hogy én lépjek először?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlreagálni de van egy lány akivel csak egyszer beszéltem és amikot osszefutunk mindig mosolyog és mélyen a szemembe néz. Szerintetek várja hogy én lépjek.
2016. nov. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, hívd el valahova, nem fog vissza utasítani.
2016. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja hívd el valahova.
2016. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Fiú kezdeményez. Ez alap.
2016. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mesélsz róla kicsit? :)
2016. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahha meselek :)

hat nem túlzok ha azt mondom hogy nála nem látam még szebb lányt miótta az eszemet tudom. Kedves és jószivű. Csak egyszer beszéltem vele de látszik rajta hogy más mint a többi lány. Lehet hülyeségnek hangzik ez de érzem hogy izzik a levegő köztünk ahogy rámnéz. Elhivnám valahová de ez nem anyira egyszerű...

2016. nov. 24. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :) Amúgy szerintem írj neki/beszélgess vele.
2016. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!