Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lánylétemre én...

Szerintetek lánylétemre én lépjek először?!

Figyelt kérdés
egy buliba megismertek egy csodás fiút, csak csók volt több nem és nagyon beleszerettem eddig mindegy fiú írt csak ő nem én pedig nem merek rá írni de mindenki azt mondja h semmit nem veszítek..meg azért nem merek ráírni mert félek a kudarctól másik meg h pont így basztam el egy barátságot. ti mit csinálnátok a helyemben?!

2014. jan. 2. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szexre van szükséged, akor kezdeményezz, ha párkapcsolatra, akkor vetesd észre magad. Ha nem próbál ő kezdeményezni, akkor nem kellesz neki párnak.
2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ennyi erővel ha a lány nem lép akkor neki se kell..

Írj neki aztán abból leszűrheted a helyzetet.

2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog működni, ha te keresed.
2014. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem azt akarom h rakjon meg..
2014. jan. 2. 13:32
 5/9 A kérdező kommentje:
ja igen és 16 l :D
2014. jan. 2. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy csak megrakjon, akkor kezdeményezz, de ha randikká fajul a dolog, ne vesd oda magad neki az első néhány hétben legalább!
2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat és a tanácsokat!:)
2014. jan. 2. 16:27
 8/9 anonim válasza:
Nálam is hasonló volt,én is egy barátságot tettem tönkre az előző kapcsolatommal és ugyanígy féltem kezdeményezni a mostani barátomnál. Szerintem először haverkodjatok kicsit és akkor rájössz hogy tényleg kell-e a srác vagy sem. Nálam ez az idő-dolog bejött,sokkal magabiztosabban vágtam bele így egy kapcsolatba. Sok sikert kívánok neked:)
2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!:) minden rendben ma volt a 2. "randink":D
2014. jan. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!