Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lépjek először én, vagy...

Lépjek először én, vagy inkább hadjam?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Most jött a sulinkba kb. 2-3 hónapja. Felettünk jár, sokszor szemezünk, és mindig köszönünk amikor meglátjuk egymást. Néha naponta 60x is köszön, amikor már elmosolyodok rajta, mert már nem bírom tovább, akkor odajön, de akar vmit mondani, csak mindig azt kérdezi, hogy hol van az xy. Szóval nekem is tetszik, de nem tudom, hogy lenne-e nála esélyem, ugyanis, az ő osztályában nagyon szép lányok vannak... :/ Én se vagyok csúnya(ez nem önbírálat nyugi), de azért nem is vagyok olyan szép mint azok a lányok. Bnőm mindig odarángat hozzá, de egyikünk se mer megszólalni. Már arra is rávett, gyógy jelöljem be Fb-on... XD >< Szerintetek kezdeményezzek én, vagy inkább hadjam? :/

13/L


2013. dec. 30. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:

"Fb"


hagyd..

2013. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hadjad! :D


Előbb tanulj meg helyesen írni :D

2013. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak telón vagyok, és átírta >< x''DD
2013. dec. 30. 01:32
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hógy tecel neki, hidj amít akkarsz!
2013. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
01:34-esnek, piszkáljatok nyugodtan, nem érdekel, am én is szakadok, hogy mennyi helyesírási hibám van >< xDD Jó, legközelebb figyelek :'DD
2013. dec. 30. 01:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van na, nem bántalak, egyébként jó esélyed van, hogy tetszel neki, csak fél.
2013. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
01:42-es, köszi :DD Lehet..:))
2013. dec. 30. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!