Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira megyek a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira megyek a barátommal, ő nekem az első. Mondta, hogy meg fog hívni egy sütire, de én nem tudom, hogy ilyenkor hogy illik reagálni. Szóval?

Figyelt kérdés

14/L (a fiú 15)

Cukrászdába megyünk, és engem még tényleg nem hívtak meg, nem tudom mit kéne ilyenkor mondani :(

Segítsetek légyszi :o



2016. nov. 30. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen elmennék pl.
2016. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de úgy értem,hogy amikor meg kérdezi,h mit kérek vagy nem is tudom :o

Meg amikor kifizette már :o

Erre tudsz vmit?

2016. nov. 30. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat azt mondod neki, hogy koszonod szepen:)) nem kell tul komplikalni
2016. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért legyen nálad pénz. Fel is ajánlhatod, hogy felesbe fizessétek ki a számlát.
2016. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bementek megkérdezi mit kérsz te választasz valamit megeszitek kifizeti te meg megköszönöd :D
2016. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oksa, szval bemegyunk, felajanlom,h fizetem az en reszemet (de ahogy ismerem ugysem fogja elfogadni de mindegy), valasztok vmit, megesszuk, megkoszonom es ennyi :D

Koszonom mindenkineek <3

2016. nov. 30. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj nem jol mondtatok neki. De mar mindegy mert novemberben volt. Szoval odamentek, (ha tudod, hogy hova mentek, elore megnezheted a cukiban, hogy mik vannak, otthon kitalalod, hogy melyiket fogod, tok mindegy amugy, senkit nem erdekel, melyiket valasztod), jo, akkor kikeritek, es utana amikor fizetni kell akkor fajanlod hogy kifizeted a sajatod es majd mondja h jaj hagyd csak en hivtalak meg te meg mosolyogsz es koszonom. Amugy a kettes valaszolon szakadok. Ennyi amuyg amit o mondott :)))
2017. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagyis az egyesen
2017. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!