Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy tanfolyamra járok. Egy évvel idősebb, mindig mosolyog amikor köszönök neki és a barátnőjének. Sajnos egyben van tartva a 2 óra, így nincs alkalmam szünetben beszélgetésbe elegyednem vele, és nekem is az én ismerőseim mindig mellettem vannak...


Közeledik a karácsony, és jó lenne valakivel randizgatnom, mert már 1 éve nem foglalkoztatott e kérdés, és a lány pedig okos, és csinos is. Szerintetek bejelöljem, vagy várjak a csodára? Bejelölős csak azért nem tetszik, mert hajlamos vagyok akkor bestresszelni, mit gondol majd, és mi van, ha nem jelöl vissza...

(Mellesleg 1 évvel idősebb.)


2016. dec. 4. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szerintem közelegy felé beszelgess vele,ismerkegyetek es utanna hivd el egy randira . Mond meg h neked tetszit es szeretnel talakozni vele. Ha meg elutasitana legalabb kiderul hogy hogyan viszonyul hozzad,mert a csodara hiaba varsz max felbukkan egy masik fiu. Es az az egy ev korkulombseg az nem szamit szerintem. Egy probat meger a fejedet nem fogja leszedni tapasztalat(lany vagyok?.
2016. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BKV, MÁV, van itt sok minden...
2016. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!