Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit vártok el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vártok el egy fiútól ha tetszik kulsore. Pl adodik egy szituacio meglatjatok egymast egy parkban, buszon, kozpontban. Szeretnetek ha odamenne hozzato? Ha igen mit csinaljon?

Figyelt kérdés
Konnyu vonzalmat kelteni.. V legalabbis szimpatiat egy nezessel ha nalam ez elofordul, azon vagyok h tegyek is vmit ne csak alljak es nezzem.. Mi a lenyeg? Hogyan csinalja.. Nyilvan a cel h legyen dumcsi, es a tobbi aminek jonnie kell. tali.. Es a varva vart smar es kozos ismerosse valas.. ^^ H induljon neki es ti h reagaltok egy ilyen helyzetre? 22/f
2016. dec. 6. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha egy vadidegen akit először látok csak úgy utcán az kicsit fura lenne. De ha annyira nagyon megtetszik elsőre lehet ,hogy nem bánnám. Bár nem árt óvatosnak lenni , én legalábbis így vagyok vele.


De ha pl. suliban egy srác aki amúgy tetszik nekem , és szokott nézni odajönne hozzám annak nagyon örülnék:)


jelenleg az utóbbi helyzetben vagyok ,csak nem jött oda.

2016. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát jó lenne ha odajönne, köszönne esetleg elkezfdene viccelődni beszélgetni, megkérdezni mit csinálok stb.....
2016. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!