Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni? (Regény lent)

Figyelt kérdés

Előre is trollok kíméljenek, köszönöm.


Nos aza helyzet hogy 1 Éve költöztünk be a családommal Debrecenbe.És emiatt sulit is kellett váltanom.Beirattak xy iskolába, összehaverkodtam 2 hét alatt az egész évfolyammal.Ott lett egyből egy barátnőm, de most van 5. hónapja hogy szakítottunk, és úgy érzem hogy ennyi idő után kéne egy új lány bepróbálkozok egy másik lánynál.Sikerült is kiszemelnem egy egy illetőt az évfolyamról, aki nem ribizli és még össze tud kötni 2 teljes mondatot angolul.(Egyszóval intelligens)Nos igazából az a kérdés hogy hogyan hívjam el randira.Chaten aligha fönt van, nax napi egyszer de eddig egyszer sikerült elcsípni.Gondolkoztam hogy leszólítom az aulában vagy a folyosón, csak az az egy probléma adódik ,hogy a barátnőivel csordákban járnak.Ha még egyedül van akkor meg mindig telefonál vagy tanul vagy ilyesmi.Azzal a kérdéssel fordultam hozzátok, hogyha meg tudtok szánni akármilyen tippel ezzel kapcsolatban vagy akár ha van hasonló sztoritok akkor kérlek írd le alulra vagy személyesen nekem.



#randi #szerelem #Találkouás
2016. dec. 19. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem ne félj hozzá odamenni. Húzd ki magad mosojogj (na jó ez kicsit furcsán hangzik, csak simán add magad, ne stresszeld túl) és kérdezd meg h pl.: dzia, nincs kedved elmenni xy hova.

Remélem tudtam segíteni.

2016. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha ott vannak a barátnői. Vagy hívd félre őt vagy csak simán kérdezd meg a barátnői előtt. A lényeg eskü a barátnői reakciója lesz:D

És ne félj egy làny imádja, ha egy fiú személyesen hívja el valahova:)! 17/L

2016. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!