Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én már nem tudok eligazodni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem tudok eligazodni. Hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány és évfolyamtársam... Amikor találkoztunk a suliban néha néz engem de én is szoktam :3 Volt szemezés, beszélgetés meg haza is kísértem vagy 3-szor. Itt a szünet és nekem amúgy sem volt még barátnőm, teljesen beleéltem magam és gondoltam ráírok viberen. Nagyon keveset beszéltünk de úgy éreztem csak lekoptatott :( nem kérdezett vissza meg semmi. Szerintetek egyáltalán bejöttem neki? A barátjával is szakított már vagy 1 éve és a barátnője szerint sincs most senkije. 17/F

2016. dec. 23. 23:44
 1/2 A kérdező kommentje:
A legrosszabb pedig az hogy most akartam elhívni valahova
2016. dec. 23. 23:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni? Basszus, valakinek nem lehet dolga esetleg, vagy rossz kedve?

Az is lehet, hogy veszekedés volt a családjában és nem volt kedve beszélgetni senkivel.

Bár az gáz, hogy a barátnőjével kibeszéled a háta mögött.

A csajok jobban szeretik ha egyenes vagy és ki mondod amit akarsz.

2016. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!