Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok egy ismeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok egy ismeretlen emberrel, akivel csak facebookon beszéltetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb fél éve "ismerek" a facebookról. Viszonylag messze lakik, de lakik arra egy rokonom is, akihez néha szoktam menni. Annyira nem jön be külsőre, de nem is csúnya, és többször is hívott már találkozni. Jól elbeszélgetünk, de ő szerintem csak leakar feküdni velem, és igazából én sem igazán tervezek többet. Egyébként normális srácnak tűnik, csak 1 évvel idősebb. Az a baj hogy nem ismerem egyáltalán, és nekem még nem volt ilyen, hogy az első talin egyből minden, nem volt még egyéjszakás kalandom. Bár lehet nem lenne rossz az, igazából rám férne így pár hónappal egy nagy csalódás után. Lenne egy jó estém, és jó is kisülhet belőle.


Ti találkoznátok így, egy szinte teljesen ismeretlennel? Csináltatok már ilyet? Jó volt vagy megbántátok?

18/L



2016. máj. 29. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem a facebookon beszéltünk, de volt már több ilyen találkám. Vegyes volt a végeredmény.

Volt benne rövidebb beszélgetés és semmi több, de volt belőle több mint két éves kapcsolat is. f.

2016. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Megbánnád főleg ha ő lenne az első.
2016. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem ő lenne az első, voltam már 2 pasival, igaz, hogy mindegyik csalódás volt...

Nem tudom mit csináljak, mert már elég régen voltam pasival, de lehet nem kéne belemennem ilyesmibe. Nem tudom, egyéjszakás kalandom nem volt, pláne nem egy teljesen ismeretlennel.

2016. máj. 29. 01:22
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha en lennek a pasi tokre orulnek
2016. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
#3! Próbálkozz egy idősebb, tapasztalt pasival aki rád is figyel és nem csak a saját örömét keresi!
2016. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, neked kell tudnod, hogy akarod-e vagy sem. Én valószínűleg nem mernék belemenni, de mondjuk én itt ilyen téren lényegtelen is vagyok, mert szűzként sokkal óvatosabb vagyok, nyilván nem lennék benne ilyesmiben. Ha nem lennék szűz, hát nem tudom, mit tennék (ha nem lenne épp senkim).

Ha úgy gondolod, hogy vonzódsz hozzá és kipróbálnád, akkor végül is miért ne. Egy-egy sima egyéjszakás kaland szerintem még nem a világ vége, csak azért ne váljon rendszeressé se. Aztán ki tudja, akár még annyira egymásra is hangolódhattok, hogy több lesz belőle. De neked kell mérlegelned, hogy bevállalod-e vagy sem. :)

20/L

2016. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
ojan hejen taliz vele ahol van 1 rahedli ember xD
2016. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos benne lennék ilyesmiben, de neked kell döntened. 28/F
2016. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
nekem volt ilyen, kb 1 évet beszélgettem mindkét sráccal, a legelsőbe voltam életemben először szerelmes, hiába volt már előtte más párom. mi fél évig voltunk együtt, szakítottunk de később elmondta hogy élete legrosszabb döntése volt hogy engem elhagyott. a második sráccal mint már mondtam szintén egy évet beszélgettem, együtt is voltunk majdnem egy évet, nem rég lett vége, ő az a személy akinek mindig lesz hely a szívemben, történhetett bármi is. :)
2016. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
szóval nekem nincs kimondottan rossz tapasztalatom ilyen téren. csak a távolságot nehéz leküzdeni, ebben megy tönkre a dolog. 20/L
2016. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!