Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel megismerkedtem szilveszterkor és nem tudom leszűrni hogy tényleg csak annyira kellenék hogy lefeküdjünk vagy akar többet is ennél. Aznap este is én mondtam neki hogy bocsi de nem. De végig mondta hogy milyen aranyos vagyok meg ilyenek. Össze vagyok zavarodva :/
2017. jan. 3. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megakarna du*ni, akkor is csak ezt mondaná neked hidd el, nem veszed észre, ha egy fiú csak a lyukra hajt, mac ha idióta és ehhez sem ért.
2017. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Onnan fogod eszre venni, hogy csak lyukra megy-e ha hónapok után is bókol(nem 1-2 hanem 5-6) meg mindig keres ez idő alatt akkor nem megy lyukra. A többit tudod
2017. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!