Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha az évfolyamon lévő egyik srác csak úgy ephívna téged valahova? Minek örülnétek, hova hívjon el titeket egy srác?

Figyelt kérdés

A trollok a hülyeség tőlük kíméljéljenek, köszönöm.


Most van egy lány az évfolyamon aki látásra nekem nagyon bejön.Barátnőitől megtudtam h nincs fiúkat úgyhogy elszerrtném hívni valahova hogy jobban megismerjem.Hova hívjam el ami olyan szolidabb és nem az a halálromantikus.


Válaszokat előre köszönöm.

15/F



2017. jan. 4. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először ismerd meg. Mindenféle rosszindulat nélkül. 😊 Lehet, hogy a személyisége nem tetszik. Ha pedig megismertétek egymást, akkor tudni fogod, hogy még is hova szeretnéd vinni. Én például nem biztos hogy elfogadnám az ajánlatod, ha nem is ismerlek. 😊
2017. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meglepne kicsit, de szerintem örülnék neki.


A mozi szerintem tökéletes helyszín első randinak - nem kell sokat beszélni, tehát nem nagyon tudsz elrontani semmit.


Mindenesetre szerintem aranyos lenne. :)


17/L

2017. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd el van olyan helyre ahol lehet inni forrócsokit (vagy akármi mást) és be is lehet ülni :)) ott nincs is hideg meg beszélgetni is tudtok
2017. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Ment a zöld pacsi :D

Igazából valamennyire már ismerem mert szinte minden nap látom, olyan pörgös, jókedvű és nem látszik ha elveszi valami a kedvét valamitől.

2017. jan. 4. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy szerintem vidd a DonutLibary-be:Dd Én oda vittem első randira a barátnőmet:) de ne abba, ami a fehérvári úton van, mert az kicsi és nemtudtokbeszélgetni. Veszel neki egy 300 Ft-os fánkot meg egy innivalót hozzá. A lány kitudja rakni instára is szóval teli találat😂😂
2017. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak engem hívnál el xD

Szerintem nyugodtan hivd el

Ha a folyoson rad nez az valakinel mar komoly jel hidd el nekem

2017. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd korizni, ugyis tel van

Vagy mozi

2017. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 miért vágyad, hogy egy vad idegen srác elhívjon téged randizni? :d

Amúgy köszönöm a válaszokat, sajnos nem pesti vagyok, ha vidéki nagyvárosban lévő programokat tudtok mondani annak örülnék.

(És bevallom 5 éve jégkorongozok úgyhogy a koritudásom másokhoz képest elég jó, csak az a rossz hogy messze van a csarnok a belvárostól, de a kori az kifejezetten jó ötlet.)

2017. jan. 6. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dejó látni hogy néhány fiú nem beszari, nálunk inább magukba szerelmesek vagy egymásba a páva évfolyamtársaim, véletlenül se jönnének oda nemhogy elhivni valahova :)
2017. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!