Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac az evfolyamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac az evfolyamon, es egy ideje joban vagyunk (szerintem), hulyeskedunk meg minden. De kezdem azt hinni, hogy nala ez mar nem csak hulyeskedes....szoval akkor most mi is van?!

Figyelt kérdés
regebben csak latasbol ismertem, es akkor is azert mert ha talalkoztunk nagyon bamult, aztan, hogy elkezdtunk beszelgetni kiderult, hogy nagyon edes, aranyos gyerek. en termeszetemnel fogva olyan ember vagyok aki spontan megolelek masokat, megpuszliom, hozzabujok ha beszelgetunk. nalam ez olyan termeszetes barati kedveskedes. de azt hiszem felreertette, es most jobban bejovok neki, mint akkor amikor csak bamult. de nekem baratom van! mar 2 eve! ezt meg nem volt alkalmam neki elmondani, mivel rettentoen elveztem ahogyan tetszeni probal:)..de most rajottem, hogy ez igy nem vicces, nem szeretnem megbantani, es beszelni szeretnek vele,, de mikor kerdezem h mikor lesz ram ideje h egyet beszelgessunk komolyabban, akkor mindig tala valami kifogast( a srac baratai is azt mondtak h total elvarazsoltam...)
2008. okt. 23. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most lepontoztok, de akkor is elmondom, mit gondolok:

1. Te vagy a "hibás", hogy beléd szeretett. Ha van barátod, miért ölelgetsz és puszilgatsz más fiúkat? Joggal hiheti, hogy vonzódsz hozzá.

(Személyes megjegyzés: talán prűdnek tűnök, de engem mindig is taszítottak azok az emberek, akik annak ellenére puszilgatják és fogdossák egymást, hogy a hét minden napján találkoznak, stb. - Szóval, ez számomra taszító, és összekapcsolódik a fejemben még egyéb tulajdonságokkal meg viselkedéssel, ami "bizonyos" lányokra jellemző. Tudom, hogy nem minden "puszilgatós-ölelős" lányt vezérel hátsó szándék, ezért elnézést kérek tőled, ha ez nálad egy abszolút ártatlan, baráti megnyilvánulás! ... Mert ez utóbbi is lehet, csak számomra tényleg furi egy kicsit.)

2. A barátod miatt vissza kéne fognod magad. Szerintem nem esne neki jól, ha megtudná, hogy idegen fiúkkal ennyire közeli kapcsolatot ápolsz. (Fordított esetben - ha a bartod nyakán csimpaszkodnának lányok - te vajon hogyan reagálnál?)

3. Ha kitartó vagy, előbb-utóbb úgyis sort tudsz keríteni egy beszélgetésre ezzel a "pórul járt" fiúval: mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, és érj tőle elnézést, hátha félreérthető volt a viselkedésed.

Sok sikert, biztosan lehet tisztázni a helyzetet!


U.i.: Ha esetleg kemény volt a hangnem, akkor elnézést! Személyes sérelmek miatt viszonyulok az átlagosnál ellenségesebben az ilyen módon barátkozó emberekhez.

2008. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De nagyon vigyázz, hogy mit és hogyan mondasz el neki, mert egy szerelmes embernek sajnos sokszor teljesen mindegy, hogy mit mondasz, úgyis szeretni fog, nem fogja föladni (legfeljebb emészti magát, hogy mit rontott el), az életkedve pedig el fog menni... Ha tényleg szerelmes persze. (Magamból indultam ki, én is hasonló helyzetben vagyok egy lánnyal, ugyanígy reménytelenül szeretem.)
2008. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!