Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

A kérdés

Most akar velem randizni vagy sem?

Egy csaj azt írta nekem face-en, miután megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahová, hogy "jaja, persze benne vagyok :)", majd amikor kérdeztem, hogy akkor mikor érne rá, azt mondta, hogy csak 25-ike után, mert utazik el meg stb.

Akkor ez most lekoptatás és ne zaklassam többet, vagy igazat mond? Az előzmény annyi, hogy egy szórakozóhelyen elbeszélgettünk eglsz kellemesen, de alapból nagyon közvetlen lány, szóval ebből sok még nem derül ki. 19/f

01-10 12:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Szerintem nem lekoptatás, nem lehet egyszerre több helyen az ember.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 01-10 12:43 Privát üzenet
Nem lekoptatás. max annyit jelent hogy kicsit félős, de ne add fel a reményt.Valszeg igazat mond. És semmi képen ne vágd a képébe, hogy randi. Az nagyon nyomulós.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 01-10 13:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem, nem akarok ennyire nyomulni, majd eldönti ő, hogy randi vagy sem. Csak megijedtem, mert sajnos nagyon tetszik a lány és már régóta nem volt randim, nem tudom, hol állok.

# 3/11Időpont 01-10 13:12 Privát üzenet
longlife nevű felhasználó válasza:

És mos tényleg .. lenne-e kedve eljönni velem valahová,..
Így kérdezted meg? mondjuk a válasz sem a kérdésre ad választ.De mos tényleg.Ennyire egyszerűek vagytok? Ezek után majd az jön:iszunk egy kávét?Meg hát.Ha lekoptat akkor sejtheted miért.Ha meg találkoztok,akkor kíváncsi,hogy merre van a valahol.Ja,és ha ott jártok,kérdezd meg.Iszunk egy kávét?

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 01-10 13:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy kérdeztem, ha ez valóban ennyire fontos, hogy lenne-e kedve még összefutni velem valamikor. Ennyi. De miért is lenne gáz, ha mondjuk kávézni hívnám? Teljesen egyértelmű, randit kérek, aminek a legvége lehet is akár a szex, de hogy te egyből erre asszociálsz csak téged minősít barátom.

# 5/11Időpont 01-10 13:20 Privát üzenet

Látom már finomítasz..Úgy kérdeztem, ha ez valóban ennyire fontos, hogy lenne-e kedve még összefutni velem valamikor..Ez teljesen korrekt.csak hogy a fejlécbe nem ezt írtad,én meg arra írtam.De most erre is válaszolok. De miért is lenne gáz, ha mondjuk kávézni hívnám? Nem gáz..dehogy is...Teljesen egyértelmű, randit kérek,..szerintem egy találkozót kértél és útközben meghívod egy kv-ra... csak téged minősít barátom....Én nem minősítettelek,csak írtam egy példát,hogy lehet eljutni a kv-tól az ágyig,bizonyos csajoknál.Ez nem rád,vagy a lányra íródott. Megtörtént valós eset alapján írtam.Barátom.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 01-10 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem minősítelek akkor. De még mindig nem értem, mit akarsz ezzel a kávéval mondani - mi a valós eset, és mit kellene abból levonnom következtetésként? Nem hinném, hogy egyből minden csaj arra gondol, ha kávézni is hívom, hogy dugni akarok már aznap.

# 7/11Időpont 01-10 13:44 Privát üzenet

OK.másik esetet írok inkább.Helyszín a disco,bár pult...a ffi:iszunk valamit?
csaj:nálad,vagy nálam. a kv-s eset szintén..
ffi:iszunk egy kávét?
csaj:meg hát. Így érthetőbb? De ne bonyolítsuk túl.Nyomjatok be 1-1 gitáros hamburgert,és utána szép lesz a folytatás..Csak ügyesen..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 01-10 14:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hehe. Jó arc vagy ment a zöld kéz

# 9/11Időpont 01-10 14:06 Privát üzenet

köszi..amúgy mi világosított ki?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 01-10 14:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Randizni akar velem, de van barátja most akkor?
Meg akar ismerni de félek?
Miért nem akar eljönni a lány randizni? 15/f
Miért van az, hogy izmos vagyok, állítólag jóképű, de most a szakításom óta egy lány sem akar randizni velem? :S
Segítség! 😔 A 14 éves barátnőm randizni akar egy 20 éves fiúval! Mit tehetnék?
Két fiú akar velem randizni, mit csináljak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu