Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van 1fiú perverz és agresszív...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1fiú perverz és agresszív mi a tehendő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni a helyi tűzoltóságon.
2017. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak egy van, ha kell segítek neki.

egy perverz és agresszív fiú

2017. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Usd meg.. Nem kell ovatoskodni.. Mármint csak akkor ha hozzad er... Amugy meg nem tehetsz semmit.. Ha letapiz megutheted.. 😉 en is azt csinaltam egy fiúval.. De sajat tapasztalatból mondom h utánna is fogja csinalni.. Te meg nem akarsz verekedni gondolom.. Szolj az osztalyfonoknek... Vagy valakinek.. Ez az en esetembe nem volt megolthato mert o a kiskedvence minden tqnernak.. Ha szólnék h fogdos en lennek lebaszva.. 😂😂
2017. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak elég lotyós a hozzászólása. Senkinek nem szabad eltűrnöd, hogy zaklasson, csak akkor ha élvezed, mint az utolsó. Fordulj a tanárodhoz és mondd el neki, hogy mi történik és hívja fel a fiú szüleit, kezeljék diszkréten a dolgot. Ha vannak idősebb ismerőseid kérd meg őket, hogy ijesszenek rá erre a fiúra, akkor lefog kopni rólad. Mikor a húgom mesélt hasonló sztoriról én bementem a suliba és elbeszélgettem a sráccal(nem volt erőszak), utána nem volt gond.
2017. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked meg a szövegértéseddel lehetnek komoly gondok... Diszlexia? Sajnálom... Ha azt mondom h üsse meg vagy szóljon az ofonek az miota az h élvezem meg elturom? Istenem.. Miert???
2017. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem csak lotyó, hanem buta pisca is. Olvasd el az utolsó mondatod, hogy fejezted ki magad és gondolkozz, az erőszak csak erőszakot szül. Te buta, agresszív lotyó.
2017. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!