Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szoval van ez a lany es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval van ez a lany es beleszerettem, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Egyik este talalkoztunk egy barban es azelott csak egyszer beszeltunk, de ugy dontott, hogy aznap velem es 2 fiu baratommal eljon egy discoba. Az odauton vegig velem beszelgetett es tok sok kozos volt bennunk, jol elvoltunk. Aztan mikor megerkeztunk a discoba en meg o felrevonultunk es iszogattunk meg beszelgettunk, mert rossz volt a zene es o sem az a tancolos tipus. Amikor mentunk kifele akkor atkelett torni a tomegen es megfogtam a kezet es nem ellenkezett. Sot egyszer az arcat is megsimogattam es nem ranototta el meg semmi. Aztan hazavittem taxival de elkoszoneskor nem volt csok meg semmi ilyen. Masnap rairtam es akkor is elbeszelgettunk es ugy volt, hogy kovetkezo nap (vagyis ma) mar talalkozunk is, de vegul nem ert ra. Amikor ma rairtam akkor teljesen flegma volt, egyszavas valaszok, sot volt hogy nem is irt vissza...elegge aggaszt es mar kezdem feladni, mert ha igy valaszol tuti nem erdeklem. Raadasul azota mar fent volt facebookon tobbszor is. Mi a velemenyetek ?

2017. jan. 29. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A csaj csupán barátnak tart.
2017. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!