Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha egy nálatok alacsonyabb de nagyon helyes fiú akarna ismerkedni veletek? Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni egy csodaszép lányt egy gimi előtt sétálgatni vagy várni a buszra. De az a baj, hogy máshol nem látom, és így meg nemtudom mégis hogyan ismerkedjek meg vele, azt senki sem szereti ha az utcán leszólítják. Gondoltam egyszer valami jó indokkal szóba elegyedhetnék vele de nem igazán tudok mit kitalálni, elég ingerszegény környezet szóval értitek max a buszokról tudnám kérdezni ami tök gáz vagy épp mennyi az idő ami szintén gáz mivel mindig ott a telefon a kezembe.

Láttam ma délután is, úgy dobogott a szívem de nem nézett rám csak előre :/ Igazából jó magas is olyan 180 körül van és hát nálam magasabb egy 5 centivel kábé ami egyébként engem nem zavar, volt már ilyen magas barátnőm, de azt nem lehet tudni ő hogy van ezzel. Először mikor megláttam nézett, akkor tűnt fel aztán pár nappal később megint elmentünk egymás mellett és akkor is, de szemezés még nem volt én mindig későn vettem észre :( Jó lenne legalább szemezni vele egyet akkor tudnám, hogy tényleg tetszem neki. Igazából úgy az én külsőmmel nincs baj, sőt az arcommal nagyon elégedett vagyok, a testem sem rossz egész izmos vagyok, kockás has stb (nem mintha ezzel akarnék ismerkedni csak úgy mondtam).

Nálam mindig de kábé mindenben az a gond, hogy a kezdet rohadt nehéz aztán már belejövök, de elkezdeni mondjuk egy felelést vagy mondjuk egy meccset vagy nyilvános szereplést azt nagyon nehezen tudok az nagyon para. Egyébként nincs gond velem tudok ismerkedni de tudjátok remélem mire gondolok, minden kezdet nehéz :D :) Szóval nem nagyon van ötletem, tudnátok segíteni?


2017. febr. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Tisztelt kérdező. Ez egy elég gyakori és nem egyszerű probléma. Ha csak barátságosan nem tul nyomulósan érdeklődsz nála szerintem nem fog offolni, kivéve ha valami beképzelt k*va. Elég csak egy szimpla kérdéssel indítani pl.: melyik suliba jár. Mivel egy buszmegálló (mint Te is említetted) nem egy izgalmas közeg, gondolom ő is unja magát, akkor a legidálisabb leszólitani
2017. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Én nem állnék szóba nálam alacsonyabbal.

Próbáltam már, adtam egy esélyt a dolognak, de annyira frusztrált, hogy egyszerűen nem ment.

Persze lehet, hogy nála más a helyzet, mert a magyar pasik alacsonyak, még aki nem ennyire lólédi, az is alig talál magasabb pasit. (168 vagyok, szinte minden hapsi alacsonyabb nálam, kész röhej)

2017. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző: Ez érdekes, ebből is látszik, hogy szerintem minden csak nézőpont kérdése. Én is kb 175 centis fiú vagyok és szinte csak nálam magasabb férfiak jönnek velem szembe, vannak 2-3 fejjel magasabbak is nem ritkán és még magasabb lányok is :)
2017. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!