Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 180cm-nél magasabb csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 180cm-nél magasabb csajok előnyben részesítik a magasabb átlagos fiúkat vagy inkább alacsonyabb, de helyes?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik volt fősulis évfolyamtársam magas nőnek számít, a párja látványosan alacsonyabb nála.

Egyénenként változó, kinek mennyire számít ez a tényező.

2015. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők >>>általában<<< náluknál magasabb párt keresnek. Ez egy evolúciós kiválasztási szempont, amit olykor a liberalizmus átmenetileg elnyom.


Van 1-2 kivétel, de ez nem a tipikus választás nekik. Nem erre vágynak valójában, mert van egy ennél is erősebb kiválasztási kényszer, amit a társadalom erőltet rájuk. (30 felett szégyen egyedül lenni)

2015. szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt mindenki ezt az evolúciós maszlagot nyomja?
2015. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L1lla ***** válasza:

3-as. Mit nyomhatnánk még? Te milyen maszlagra vágysz?


A kérdéshez: személyiségtípustól függően eltérő,kinek melyik a fontosabb, melyik a vonzóbb. A szép arc vagy a védelmezően széles vállak, amihez oda lehet bújni... utóbbihoz egy 180 cm-es lánynak is nála magasabb fiúra van szüksége. De van, aki megáll a saját lábán, és nem "szükséglete", hogy valaki védelmezze. Ha alacsonyabb fiú vagy, akkor a magabiztos, védelmező, de kedves fellépés bőven pótolhatja a cm-eket.

2016. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 180 centis, csak 175, de ez is bőven elég volt ahhoz, hogy a fiú kortársaim 95%-ánál magasabb legyek, és ahhoz is, hogy szelektálni kelljen, mert nincs annyira sok magas férfi.


Esetemben a kettő kombinációja. Tehát aki szerintem helyes, nekem tetszik, és plusz magasabb is. Előfordult, hogy jártam 176-vagy 178 centis pasival is, de nem volt az igazi, éreztem hogy zavar. Amúgy sem tartottak sokáig ezek a kapcsolatok. +15cm-el magasabb férfival állapodtam meg.

2016. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!