Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves korban van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves korban van még udvarlás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet egy kicsit régi módi vagyok, de nekem nem jönnek be ezek a "tömeg fiúk" (remélem értitek miről beszélek) Érettebbnek érzem magam a koromnál. Van olyan fiú aki tud udvarolni, elvinni randizni és nem egyből a sz*xen jár az agya, tud várni és hogy megküzdjön értem. Fiúk, lányok válasza is érdekel.

15/l (nyáron leszek 16)



2017. febr. 19. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, -mivel én is ebbe a korba tartozom- elég ritka már az efféle "ismerkedési forma". Ha szubjektíven nézem, nem mondanám magam annak, aki már egyből a szexre megy, viszont az igaz, hogy van egy határ, ami után inkább más partokra evezek.


17/F

2017. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen egyre kevesebb az ilyen ismerkedés de mivel ritka ezért tzdni fogod legalább hogy ki az aki neked tökéletes
2017. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nem azt értettem hogy 1 évig várok... mig megtörténik de azért nem is 1 hét után..://
2017. febr. 19. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Írtam egy privátot, a válaszom kiegészítéseként, ha érdekel a véleményem, olvasd el kérlek.
2017. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, válaszoltam
2017. febr. 19. 22:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vannak még ilyen fiúk! Csak nem itt MO-n... Jó, itt is vannak, csak meg kell Őket találni! :D
2017. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Maximálisan ide tartozok.

15F (áprilisban 16)

2017. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó válaszoló:O az szuper.
2017. febr. 20. 07:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs, mert ha egy fiú még udvarolna is mint jó magam, kb tuti hogy kifogok egy olyat aki szarik erre, aztán elmegy a kedve az embernek tőle a sokadik után. Csak itt van az ördögi kör, hogy sokan nem tudják megjátszani magukat és ezért nem tudnak ismerkedni, mert én pl nem tudok azonosulni a mai ismerkedési """"etikettel"""", pedig nincs velem gond. 19f
2017. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
90%
Így lett barátnőm! 12/F Vettem neki egy doboz csokit, meg egy szives nyakláncot, elhívtam egy randira, sétáltunk egyet a parkban. Nem úgy hódítok, hogy csapkodom meg fogdosom a se'gét utána lefektetem azt viszlát.... Mint kedves ösztönlény osztálytársaim!
2017. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!