Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak? (Hosszú)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak? (Hosszú) Csak értelmes válaszokat, kérlek!

Figyelt kérdés

Nagyon bejön nekem egy lány, párszor találkoztunk városban, mikor ott volt a haverjaival, még én is a saját társaságommal. Tegnap csak miatta mentem be a városba, mert múlthét óta nagyon megtetszett, bár ismerem egy jó ideje. Ő viszont idősebb mint én. 17 éves lett februárban, én viszont csak 15 vagyok. Hogyan udvaroljak neki, mit csináljak, hogy megtetsszek? Tegnap úgy volt, hogy megy buliba, aztán mégsem, és elkísértem egy darabon a többi haverjával, mi viszont lemaradtunk, és végig dumáltuk az egész utat. Úgy érzem, hogy megkedvelt, mert már első találkozás után megölelt és megpuszilt, a többi fiút a társaságból viszont nem. :D

Nem akarok barátzónába kerülni, szóval mit csináljak, hogy nyert ügyem legyen nála?

Nem plázacica, ő is metálos, akárcsak én, zeneileg szinte teljesen megegyezünk, öltözködésileg úgyszintén.



2016. jún. 26. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el most randira és tisztázd ,hogy többet akarsz mint a barátság.
2016. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt ennél hosszabb is, amit elolvastam:3
2016. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es!

Nem tudom, hogy hogyan reagálna, mivel 2 évvel idősebb nálam, és ha azt mondja, hogy legyünk csak barátok, akkor barátzóna, azt meg minden áron el akarom kerülni.

Nem akarok túlságosan "nyalizni", önmagamat adom, viszont Facen nem vagyok valami jó beszélgető partner, és nem tudok vele órákon át beszélni, nekem élőben sokkal jobban megy...

2016. jún. 26. 13:56
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem puhatold ki nála, hogy mik azok a dolgok amiket nagyon szeret csinálni és ezek alapján csinálj egy különleges randevút. A lányok szeretik, ha nem nem csak szimplán elhívod vacsizni, hanem például sűríted azokat a dolgokat amiket szeret. Ezzel a lépéssel biztos megjegyezne téged és nagyobb az esélye annak, hogy nem maradsz barát zónában. A legfontosabb dolog pedig, hogyha a randi eszméletlenül jól sikerült csókold meg. Ezzel tudatod, hogy te nem csak a haverja akarsz lenni és természetesen ha jól sikerül a randi és tudsz normálisan nem pedig gyerekesen ( ez fontos az idősebb csajok ugyanis javarészt nem szeretik a gyerekes pasikat) viselkedni akkor már valamelyest nyert ügyed van.
2016. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi számít randinak? Tegnap találkoztunk délután, végigdumáltuk az egészet meg bevetettem a humoromat is, de a vihar miatt nem voltunk olyan sokat együtt... Nem tudom, hogy neki ez sima találkozás volt-e, vagy randi, és nem akarom, hogy elküldjön a faszba, ha megcsókolom.
2016. jún. 27. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhívod moziba, fagyizni, pizzázni, sütizni valami, és majd akkor elmondod neki, hogy milyen gyönyörű és mi fogott meg benne, ezért te többet szeretnél mint egy szimpla barátság. Nem kell túlbonyolítani az egészet, meg egymás idejét rabolni. Szerintem legalábbis.

A korral meg ne foglalkozz, senkit sem érdekel, esetleg a szüleidét/teket.

18/F

2016. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6-os!

Nem az a fajta lány aki szeret enni, vagy mozizni, inkább sétálni és beszélgetni. Viszont nagy dilemmában vagyok, mert a borítóképén éppen a (volt) fiújával van, viszont a fiúja oldalán az van, hogy egyedülálló. Így ha elmondom neki, hogy mit érzek, de még járnak akkor barátzónába kerülök. :(

De úgy érzem, hogy én is tetszek neki, mert tegnap ő kérdezte meg, hogy ráérek-e.

70%, hogy szingli, mert finoman utaltam rá, aztán meg mondta, hogy senkivel sem beszél Facen már egy jó ideje, csak egy sráccal, akivel viszont csak barátok. :D

2016. jún. 29. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a foglalt dolog is hülyeség.. Ha együtt van valakivel, akkor nem kezd el mással ismerkedni. Meg ezen egy perc alatt lehet változtatni.
2016. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi #8-as, erre nem is gondoltam. :)

Egyébként hány randi után szokás elhívni magunkhoz? Gondoltam teszek egy próbát, hátha :D

2016. jún. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!