Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne gondolkoznom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne gondolkoznom, viselkedjek másképp? Ne válasszam őt? Félek döntést hozni! 19/f

Figyelt kérdés
Eddig kb 3 "komoly" barátnőm volt, és igazából mind, vékony lányok voltak, és mind iránt éreztem érdeklődést. Ugyanakkor nekem sosem volt olyan, hogy van valami ideálom amit keresek, mind a 3 teljesen más volt. Van egy lány akit régóta ismerek.. szósincs arról, hogy ne lenne szép, egy rendkívül kedves lányról van szó, a külsejéről csak annyit, hogy . Talán a molett erős kifejezés de nem egy vékony lány ez látszik. De nagyon széparcú meg minden. Érzek iránta érdeklődést, elhívtam holnapi napra sétálni egyet pesten, beülni egy filmre vagy valahova. Szívesen jön úgy látom. De tudom hogy nagyon ciki, de félek, hogy megszól miatta a környezetem. Meg ilyen "találhatnál jobbat " tekinteteket kapok.. lenyűgöz, hogy milyen kitartó, jó érzés vele beszélnem . Komolyan veszi a futást és az edzést, le is szeretne adni valamennyit. Szeretném támogatni benne de félek. Hogy olyan tekintetekkel fogok találkozni, hogy megnéznek ha ő lesz a párom. Tudom, hogy ciki.. Nem akarom, hogy parasztnak nézzetek. :(
2016. nov. 7. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel szembe kell nézz. Ha tényleg érdeklődsz iránta akkor sz*rd le mit mondanak az emberek. Te tudod, hogy kedveled őt és ennyi elég. Ha pedig a környezeted egy kis tiszteletet mutat akkor nem fognak semmi rosszat sem mondani.
2016. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!