Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kéne a segítségetek. Az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne a segítségetek. Az a helyzet, hogy van a barátom és vannak a szüleim. Valakivel már volt ilyen eset? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval hát van barátom és a szüleim tudják meg minden, csak ők olyanok, hogy nagyon saját stílusúak. És egész télen kint voltunk a hidegben, mert nem engedték, hogy behozzam őt a házunkba. Már hat hónapja járunk és még nem is akarnak találkozni vele. Ez normális, vagy mit csináljak? Mert hát a barátom nem nagyon érti hogy miért kell a hidegben lennünk... Szerintetek ebben a helyzetben mit csinálhatok? Vagy hogy mit kezdjek most? Én tényleg nem tudom. És hát a barátom azt hiszi, hogy a szüleim ezzel akarják neki mondani, hogy nem szívesen látják. És engem is zavar hogy nem akarnak vele megismerkedni. Mit kezdjek most? Kérlek valaki adjon tanácsot...

2017. febr. 14. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet, hogy van barátom és vannak szüleim"


SZAKADOK!!! 😂😂😂

2017. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hahaha! :-D de most tényleg, mi a véleményetek?
2017. febr. 14. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ha az én szüleim lennének a templom ablakából kintről esetleg nézhetnék az esküvőmet..
2017. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmit menjetek haza szó nélkül. Aztán akkor kénytelenek lesznek megismerni. Ez van. Mennyi idős vagy?
2017. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Na ne mond h nem ültetek /mentetek el valahova..vagy a sráchoz nem lehetett volna menni?!

Hány évesek vagytok?

Na meg fognám és hazavinném

2017. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lovely2002 válasza:
Vidd haza és kész! Ne foglalkozz azzal hogy mit fognak szólni a szüleid! Meg kell érteniük hogy te szered őt és már jó ideje együtt vagytok.
2017. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ő 19
2017. febr. 19. 00:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerinted mit higgyen szegény gyerek mikor a házba nem engedik be...Volt barátnőm szülei is ritka degeneráltak voltak és elkeseríteni sem akarlak de ez nagyon rá tud menni a kapcsolatra. És te fogod sajnos meginni a levét nem ők, ha nem állsz oda és mondod meg márpedig bejön. Szánalmas, hogy inkább fagyoskodjatok mint hogy behívják. Most bocsi a nyers fogalmazásért de nagyon fel tud bosszantani az ilyen unintelligens viselkedés, mert én is átéltem hasonlókat a volt barátnőm őseinél...
2017. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Semmi gond, igazad van. Remélem kibírjuk mi ketten. És hát ezért a húzásukért én is utálom a szüleimet. De egyszerűen nem tudják elfogadni. És ezt utálom. És nem ez az első húzásuk. De ezt nem értem. Apu mindig azt modja, hogy még korai behozni és bemutatni a szüleimnek. De miért?!? Valaki érti ezt?
2017. febr. 22. 22:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ertem...mas szulo rogton azt akarna, hogy tudjak megis kivel van a lanyuk. Egyebkent menj at a baratodekhoz te, ezek utan egy szavuk se legyen. De nem lehet amigy van olyan dolog a hazban vagy valami ami kinos nekik?
2017. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!