Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem vele kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem vele kapcsolatban? 17L (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Randiztunk már egyszer, majd a másodikat lemondta (amit megtudok érteni, hiszen tudom, hogy izomláza volt). De már 3 éve ismerjük egymást, hónapok óta nagyon közeli barátom volt, a randi pedig teljesen olyan volt, mint egy sima együtt töltött délután. Most ő sem tudja mit akar? Azt mondta az első előtt, hogy megpróbáljuk, hogy működik-e, de ha ajánlott 2. akkor gondolom igen (azóta lebeszéltünk másikat), de akkor miért nem lép valamit? Elég jól ismerjük már egymást, de most meddig ismerkedjünk? Meddig várjak? És mikor adjam fel és lépjek túl (ezt nem szívesen tenném, de olyan szekér után se szeretnék futni, ami sosem fog felvenni. )? Esetleg mikor legyek olyan bátor, hogy én közeledjek felé, és hogyan?

2016. dec. 7. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Izomlaz miatt randit lemondani?😂😂😂😂😂 szedit az ember
2016. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha én nekem lenne randim, ha éppen nem szúrt sebem lenne, akkor más miatt nem igen mondanám le :D
2016. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt MOST add fel!

szerintem egyálltalán nem szeretne veled együttlenni (mivel a randin sem mutatott túl sok mindent) és a 2. randit csak azert beszelte meg veled, hogy ne legyen paraszt.


az meg elég hülye érv, hogy izomlázas! ha én szerelmes vagyok valakibe akkor pont szarok rá, hogy izomlázam van-e vagy épp kitörtem a nyakam akkor is vele akarok lenni.

2016. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kivételesen tudom, hogy ez igaz, mert vizsgája volt tegnap és láttam, hogy tesin se ment neki igazán a mozgás, egész nap panaszkodott mindenkinek, hogy mennyire fáj mindene. Korizni mentünk volna.
2016. dec. 7. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok papír fiatal ehj
2016. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2016. dec. 7. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha rokkant a "csavo" akkor menjetek mashova uljetek be valahova nem kell felretlenul korizni. Mondjuk nem kislannyal kene ismerkedned hanem.rendes fiuval

1es voltam

2016. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült mi is a gond :) Nem vette komolyan ezt az egészet, és hogy szerinte túlreagáltam, de megdumáltuk, hogy akkor ezt nem kéne erőltetni,mert nem áll szándékomba könyörögni meg futni utána
2016. dec. 8. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!