Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17-18 éves lányok. Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányok. Szerintetek a ti korosztályotokban mennyire elvárás, hogy a randira a fiú kocsival jöjjön elétek?

Figyelt kérdés

Bocs ha hosszu lesz de ma kisse kiakadtam ugyanis beszelgettem ket lannyal, az egyik mar regota tetszik a masik meg a baratnoje volt. Aztan ez amolyan beulunk valahova? dolog volt es akkor ott beszelgettunk harmasban igazabol minden jol ment a kiszemeltem is aranyos volt en is sziporkaztam (mint mindig khmm) szoval minden tok okes volt. A baratno nem kellett volna oda, de gondoltam majd az elso randin bepotoljuk ugyanis tuti lesz nyert ugyem van.

De aztan szornyu fordulatot vettek az esemenyek komolyan mondom legalabbis en olyan csalodtam mar reg volt ilyen amugy. Nagyon masnak hittem a lanyt.


Szoval elterelodott a tema es elkezdtett a csaj az exeirol beszelni(en aztan nem lettem volna kivancsi ra), hogy jajj az en volt baratom mindig jott kocsival elem es bevitt suliba olyan ratyi hogy most busszal jarok, az en ex baratom most Londonba lakik, jajj olyan ratyi ez a hely (marmint ez az orszag? Vagy ez a varos? Ki tudja mire gondolt) alig varom, hogy elkoltozhessek innen blablabla ezt igy eloadta. Tudjatok ilyen flegma arccal hogy " kva nagyra vagyok magammal es kva rosszindulatu vagyok"

En meg kozbe mar nem birtam nem fanyar kepet vagni, hogy ez most komoly? En 17 evesen olyan szinten telibe xartam, hogy kinek mennyi penze van pont nem erdekelt de ezek vagy tul erettek voltak mar vagy inkabb teljesen felrefejlodtek ertekrendileg. Es ne ertsetek felre. Megtehettem volna hogy leakasztom az egyik kulcsot otthon es elhozom az egyik mercit a garazsbol, had oruljon a csaj DE MEGIS KINEK KELL ILYEN LANY? Mivan ha nem lesz penzem majd akkor elhagy? Nyilvan. Es ez azert kiabrandito mert o nagyon tetszett es teljesen masnak tunt, meg csak 17 eves (en 19 vagyok amugy) es azt hittem tenyleg hogy o normalis rendes lany. Mert annak tunt. De olyan visszataszito volt ez az egesz ahogy eloadta, mindezt persze ugy, hogy az o anyagi korulmenyei teljesen atlagosak nincs luxus amihez hozza kellett volna szoknia egyszeruen ugy tunt mint aki ezt elvarja. Vagy csak ott elottem jatszotta meg magat mert en ezt tole nem tartottam igazan onazonosnak, a baratnoi is normalis lanyok csak o jatszotta az eszet?


En nagyon merges lettem foleg, hogy a gazdag exevel jott (szanalmas) hogy raneztem es kerdeztem, hogy aha akkor te ilyen lany vagy? Mondhattad volna elobb is akkor nem b@*zom el az idomet veled. Aztan csak vigyorgott zavaraban hogy hehe milyen lany mirol beszelsz? Mondtam hogy hagyjuk inkabb sziasztok aztan eljottem. Nagyon felhuzott. Amikor en meg kisgyerek voltam emlekszem is mi meg nagyon szegenyek voltunk, aztan kb 10 ev alatt ez gyokeresen megvaltozott lett egy sikeres cege apamnak aztan megegy stb, lenyegtelen igazabol hogy en most megfelelnek ennek a lanynak de mar kvara nem akarok. Ilyennel nem kezdek de nagyon faj mert nagyon tetszik. Engem egyaltlan nem erdekelne az sem ha o csoves lett volna ha mellette normalis.

Azota persze mar ram irt, hogy miert mentem el mi bajom van miert nem valaszolok?

Amugy tok normalis kicsit onelegult lanynak tunt de ez nalam erzekeny pont ha valaki ennyire "erzelemmentes" ugymond mert ha valaki ilyen nyilvan nem magat az embert helyezi eloterbe hanem amit mutatni tud. Nemtudom adjak-e meg egy eselyt a dolognak de nalam tok lejaratta magat. Biztos csak en fogtam ki eddig normalis lanyokat vagy ez mar elvaras nalatok??? Nem kell alszenteskedni felolem megirhatjatok az igazat. Persze kellemesebb egy a5-be furikaztatni magatokat mint elbuszozni a randi helyszineig en ezt megertem am.

Csak mire fel tartjatok akkor magatokat tobbnek, ha nektek amugy egy szep arcon es p*ncin kivul nincs semmi? En ha no lennek megcsak azt sem hagynam, hogy a pali fizessen mindent de minimum a sajat labamon allnek. De ezt csak azert mondom mert nekem az ilyen lanyok a szimpatikusak. Persze tudom akkor nem 17 evessel kellett volna kezdenem, de hat ki gondolta volna hogy igy koppanok? Pedig azt hittem o lesz az elso fiatalabb baratnom, gondoltam kis cuki lany jol elleszunk. Tiszta xar kedvem van mar el van cseszve az egesz...


2017. febr. 24. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele egy ribaaanc! Ilyeneknek szoktam azt mondani hogy gyere randira de motorral megyunk tehat oltozz fel kulonben nem ulsz fel mogem vagy ott talalkozunk es gyere oda ahogy akarsz :)

Ha valoban ennyire igenyeskedik vegyen maganak protektoros ruhat 200ert meg rendes sisakot 100-150ert es kesztyut 50ert meg csizmat 50ert es akkor nem a full kategoriat soroltam csak ami biztonsagos egy sportmotoron.

Ha meg vissza pofazik megmondom neki hogy te se gondolod 400-600eFt t fogok minden csajra kiadni hogy eltudjon jonni randira egy motoros pasival XD


Hogyha meg jon erre a kocsim van duma mwgmondom joido van es motorozni akarok.

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%
Neked egy helyesìràsi szótàrt javaslok..Végig se tudtam olvasni egy olyan jó 13-14 éves gyerek szintjén ìrsz...:DD
2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Kitettem a szívem lelkem, fényesre nyaltam a segget, és erre fb-on (flegma) közli hogy köszöni szepen elég volt. Nekem is nagyon rosszul esett, de hidd el jobb nélküle. Az ilyeneket hagyni kell...
2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gonfolom o is mobilrol irt. Nincs ekezete es vesszot se irt.

En erdekes eltudtam olvasni pedig nem ájf0som van hanem samsung ;)

2017. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es mobilrol irtam te s€ggfej :D bele ne halj hogy elpotyogtem par szot
2017. febr. 24. 18:30
 6/9 anonim válasza:

Nem arra céloztam hanem arra;hogy 13.éves gyerek szintjén vagy:D

Tóld el inkàbb a fater mercijét kisfiam..

2017. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elvárás.

Szerintem szinte jobb is ha anélkül.

Kinek mi.

L

2017. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... Ez amúgy elhiszem hogy piszok sértő volt neked.

De figyelj, igazából mit vártál? XD

Tehát most ez a korosztály ilyen romlott sajnos. Na persze kivételek mindig vannak. :)

Szóval szerintem keress a te korosztályodban lányt magadnak (18-19 éves lányokat mondjuk).


Szerintem az a baj ezzel a korosztállyal, hogy nagyon felszinesek és emellett pedig az értelmi szintjuk egy hallal vetekszik. Szóval érthető,hogy csak erre a felszínes és sekélyes, anyagiaktol függő kapcsolat kialakítására képesek.


Ne vedd magadra a dolgot és ne bosszankodj ezen mert nem éri meg.

A lanynak meg szerintem nem kéne adni még egy esélyt xd Már megmutatta a foga fehérjét és szerintem ha összejönnel ezzel a lánnyal te sem lennél különb xd hiszen akkor a lánynak a pénzed kéne neked meg a csini kis pofija és a (hogy is írtad? ) P*ncija kene xd

Szóval akkor te se lennél sokkal különb és akkor ez a szöveg amit írtál csak képmutatás lenne.

De persze ha annyira őrülten szerelmes vagy abba a csini kis pofiba akkor...

Na mindegy ez a te döntésed :)

Szerintem inkább keress egy értelmes lányt aki nem a penztarcadat hanem téged lát xd hosszútávon jobban jársz egy ilyen lánnyal :D

2017. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lovas kocsival.
2022. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!