Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok , és nem tudom , hogy a kiszemeltem meleg -e ..

egy iskolába járunk és 2 évig nem is beszeltunk egymás nevet se tudtuk ,de egyik reggel oda jött hozzam amikor mentem suliba azzal a szövegel,hogy " egy suliba járunk ugye " es bemutatkozott en is neki es együtt mentünk suliba nagyon sokat beszeltunk stb , többször volt az hogy megolelt vagy megpusziltuk egymást de ezek mind ilyen baráti puszik voltak ... egyszer volt hogy kicsit értelmesebb puszit adott es meg nekem is dőlt meg en az asztal elott álltam , es úgy puszilt meg .. teljesen bele remegtem .. elkezdtünk facebookon beszélni küldött nekem egy félmeztelen képet de azt mondta veletlen en írtam ra szerelmes emoji fejeket 1 nap múlva letiltott ... de suliban ugyanúgy beszélünk es puszi ölelés meg együtt szoktunk haza jönni suliból . Nem tudom ,hogy rakerdezzek,hogy o mit érez irántam nem akarok besülni hogy o csak barátságot akar es en képzelem be ... Szerintetek van benne meleg hajlam ?

Válaszokat előre is köszönöm !



2017. febr. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nincs...
2017. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Légyszi ne légy b#zi!
2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Az 1-es vagyok. Azért mert annál is kevesebb meleg van a földön.
2017. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nála esélyed.Kérdezz rá nyiltan.Nem nagyon hallottam még hogy fiúknál szokás puszilgatni egymást barátságból.:) Sok sikert,nagyon aranyos ahogy leírtad a kérdést.😊 16/L
2017. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg és a barátaimmal nem szoktuk ölelgetni meg puszilgatni egymást szóval nem is kérdés, hogy meleg e a barátod és hogy van e benne hajlam.
2017. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De sok itt a homofób :D Álljatok már le ezzel, nem a ti dolgotok, hogy melyik nemhez vonzódik, ő sem tudja eldönteni, hogy "mostantól a lányok jönnek be!". Egyébként gőzöm sincs, de nem túl megszokott baráti gesztus a puszi a fiúknál.. még az ölelés sem, ha több ideig tart. Próbálkozz meg a kérdéssel, vagy kérdezz rá, hogy bejön-e neki egy lány. Ha figyeled a reakcióját, vagy ha egyenesen rákérdezel, akkor csak rá fogsz jönni.
2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk!!! :DDDD
2017. aug. 11. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem de aranyos😍
2017. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha valaki rájön akkor egész falu/város vagy iskola rajtatok fog röhögni, szekálni fognak kiközösítnek, meg kikészítennek. Olyakat fognak hogy ó jaj meleg van menjél innen, gyere ide meleg van. Csak jót akarok.
2017. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!