Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes energiát fektetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes energiát fektetni ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A hétvégén megismerkedtem egy lánnyal, ő volt a pultos és odajött egy kicsit beszélgetni, szóval mondhatjuk, hogy ő kezdeményezett. Meg is beszéltük, hogy találkozunk majd a héten, de mikor rákérdeztem, akkor csak annyit írt, hogy talán (nem egy városban lakunk, úgyh csak facen tudunk beszélni). Mint utóbb mondta, hogy azért, mert én sem mentem már vissza másnap. Szóval megsértődött vagy ilyesmi. Kicsit úgyérzem, hogy a találkozásunk óta egyoldalúvá vált az érdeklődés és főleg csak én próbálok meg vele beszélgetésbe elegyedni, de szerintem ő is hasonlóan érezhet.. Megéri ezzel foglalkozni szerintetek?
2017. márc. 1. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ne add fel az első akadálynál ! Ha látja, hogy küzdesz érte, és érezteted vele, hogy fontosnak tartod őt, akkor tuti,hogy ő is viszonozni fogja az érzéseid ;)
2017. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!