Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akar engem a fiú vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar engem a fiú vagy sem? Megéri próbálkoznom és energiát fektetnem a "kapcsolatba" vagy sem?

Figyelt kérdés

A történetem röviden és tömören annyi, hogy kialakult egy elég szoros kapcsolat köztem(22) és egy fiú(21) között. Mindkettőnk részéről vannak érzések, szerintem nagyon is komolyak. Azonban a probléma az, hogy nem jutunk sehova olyan 3 hónapja. Én szeretném ha komolyabbra fordulnánk a dolgok a fiú viszont bizonytalankodik, megijedt de nem akarja, hogy itt véget érjenek a dolgok. Ennek ellenére mindketten akarjuk egymást.

A kérdésem, hogy ilyenkor mit tanácsoltok, mit lehet (vagy kell) tenni?



2016. dec. 10. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"a fiú viszont bizonytalankodik, megijedt de nem akarja, hogy itt véget érjenek a dolgok."

Na akkor mint NŐ, szépen vázolod neki hogy vagy tesz érted és változtat a dolgokon...vagy mást keresel. Muszáj olyan szituációt kialakítanod hogy lásd hogy bizonyítja (bizonyíthassa) hogy akar tényleg és nem akarja mást keress...de ha nem fog semmi változni és tovább töketlenkedik...nem kérdés, semmi nem lesz.

2016. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm :)
2016. dec. 10. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Akar, akar, csak lehetöleg ugy, hogy legyen egy dugopajtija.
2016. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!