Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem a netten egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a netten egy lányt, de sajnos kezdek belezúgni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy netten megismertem őt, és csak barátkozni akartam semmi komolyat (távolság miatt több nem is lehet mint csak barátság) de most már kezdek érezni iránta, folyton azon agyalok hogy mit csinálhat, hogy van, stb.

Plusz neki van barátja, de már nem olyan a viszonyuk, mondta nekem. Durva hogy fojtón küldi a képeket magáról és ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez nekem nagyon szar így.. Elveszíteni nem akarom csak hogy újra barátként tekintsek rá. Mit tegyek?



2017. márc. 4. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy hagyod a francba vagy szereted. Több lehetőség nincs.
2017. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a neten? vagy Anetten? nem mindegy, mert másik lányon elég para ismerkedni.

*foylton

*érezni iránta (valamit)...


nem szivatásból, de tényleg gondolj már bele milyen szerencsés vagy, hogy egy ilyen fantasztikus nyelvet beszélhetsz és ez áhh olyan illuzió romboló, hogy hihetetlen... Az embert a munkájáról gyakran megítélik és az írásod is a te munkád, légy már igényesebb magaddal nem szemben és nem másokkal.

Mivel van bartája semmit se tegyél, mert más kapcsolatába fúrkálni nem a legerkölcsösebb dolog (magyarul ge*iség)

de attól még maradhatsz barát (az is szép dolog, csak sokan lealacsonyítják a barátságot) , idővel lehet szétmennek, és akkor léphetsz, de erre ne alapott mert lehet öreg emberként hunysz el egyedül, ki tudja nem igaz?

ha kapcsolatot szeretnél, akkor mindenképpen mást keress, szerény véleményem szerint, ugye azért kell mást keresned, hogy másba szeress bele és ne ő belé.

2017. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs az írásomért, már alig láttok :S Nem szeretném elveszíteni a barátságát, szeretni se akarom. amúgy se vagyok ez az érzelmes típus, de érte meg vagyok veszve már. Próbáltam már mással lenni, de akkor is csak annyi történik 1-2x megvan a csaj és kész.
2017. márc. 4. 21:57
 4/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg folyton és nem foylton xd
2017. márc. 4. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
En a baratok neten ismertem meg 1 eve vagyunk egyutt es meg nem talalkoztunk a tavolsag miatt
2017. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2, Foylton? És még te oktatod ki a kérdezőt... Grat!
2017. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az szarügy :D van ez így
2017. márc. 4. 22:06
 8/11 A kérdező kommentje:
# 5 és milyen messze lakik a barátod?
2017. márc. 4. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Yl gyorsan gepelek felvan cserelve de o azt se tudta milyen ly-el kell irni , yah es 67%os te meg ezt tudid irni?? Klasszikus zenet hallgatsz uhh akkor baratnom leszel? Sz a n a l m a s... Tanulj meg csajozni az eletben.......
2017. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na nem kell itt vitázni! A kérdésre válaszolva írja.
2017. márc. 5. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!