Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiút aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút aki nagyon bejön. Új vettem észre hogy eléggé taktikázik, tetszik a játéka, de nem szeretném hogy becsapjon. Valami tippek esetleg?

Figyelt kérdés

Olyanokat csinál példaul, hogy nem dicsér meg (pedig látom rajta hogy tetszem neki) direkt azért hogy ne bízzam el magam.Nem keres sokat, hogy érdekes maradjak számára, és ugy érzem igy azt is el akarja érni hogy "fussák utána". Elég sokan tudják már hogy sok fiatal lánynak az elérhetetlen rosszfiu tetszik, szerintem ő is az próbál lenni. Nem szégyenlős vagy erről van szó, egy játékot akar játszani ami ha elég okos vagyok nekem is jo lenne. Tippek esetleg? Hogy viselkedjen vele?

19/L


2017. márc. 8. 11:48
 1/3 A kérdező kommentje:
*hogy viselkedjek
2017. márc. 8. 11:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha te szereted ezt a huzavona játékot akkor játssz vele. Te is húzd az agyát, keresd kevesebbet, csak nagyon néha utalgass, de akkor egyértelműen, és ha az a bók miatt hajtana tovább, akkor utasítsd el akkor. Ezzel megőrjítheted. Ha pedig olyan vagy mint én, és utálod ezeket a kib**zott játékokat, akkor meg hagyd a francba. Én például utálok ilyenekkel hülyéskedni, főleg hogy az ilyeneknek vagy sokáig nincsen semmi, vagy egyáltalán semmi nem lesz a végén. 18/f
2017. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha neked bejönnek ezek a "játékok", ne változtass semmin. De ha te csinálnád vele akkor mi lenne?
2017. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!