Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti vonzónak találjátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti vonzónak találjátok, ha egy lány pici?

Figyelt kérdés
Én a magam 160cmmel nem tudom mit tegyek😅. Volt olyan srác, aki azt mondta sosem randizna velem,hiába vagyok jó fej, vicces és aranyos, de túl pici vagyok neki. Ez mindenkinél így van? 15L

2017. márc. 10. 14:42
1 2
 1/17 Luckey :D ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Keres kisebb pasit xd 15/f
2017. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
számomra pont hogy ez az ideális magasság egy lánynál :) 17/F
2017. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki vagy

Nagyon az eseteim az alacsony lányok

2017. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mindegy milyen magas vagy, ha tetszel, de nem-nem gond, ma pld a héven egy kb 150 cmes lányt láttam magamhoz és barátaimhoz viszonyítva mondom az értéket és mégis szép volt... De csak úgy lazán azt vonzónak találni, hogy valaki pici.... Hát szerintem ez nem így működik.
2017. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az alacsony csajok aranyosak :3

18/F

2017. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
...... Kétlem, hogy ha egy neked nem tetsző de alacsony lányt látsz azt aranyosnak találod, emberek ne legyetek már ennyire elcsépeltek... Nyugodtam nyomj a pirosra, nem erre verem, megint az irigység szól belőlem, irigykedek azokra akik eme lényegtelen tulajdonságot előre emelik és bátrán kimondják, hogy minden alacsony lány aranyos..
2017. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább az alacsony lányok jönnek be. :)

18/F

2017. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Kisebb test=kisebb punci.

Akinek nincs 15 cm-nél nagyobb műszere, az igenis szereti ha alacsonyabb a lány a mai átlagnál!

170/F.

2017. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jobb a súlypontja az alacsonyabbnak, amúgy a 160cm 15 évesen szerintem totál átlagos.
2017. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as hát biosz tanárod most csak gratulálni tudna neked, ugyanis a hüvely mérete nem függ össze a magaságoddal, de ilyen alapon a kicsi IQ lehet a fa*z mérettel összefügg, mert neked észrevenni sem lehet, ha már rögtön itt látod a problémát... Nézz uzána legalább a dolgoknak, vagy ha nincs rálátásod a közjó érdekében kussolj, mert a végén neked hála valaki hülyeséget jegyez meg.
2017. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!