Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik nekem, jóban is vagyunk es amikor megkerdeztem h van a eselyem nala azt irta h:, , egy kicsi . Na jó mind1" ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy van nála esélyed! Ha te lennél álmai legnagyobb tárgya akkor sem vallaná be, max annyit mondana, hogy "jaj hát egy kicsi esélyed van igen" a lányok már csak ilyenek. Egyértelmű, hogy van nála esélyed szerintem :)
2017. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy van nála esélyed. Szóval hajrá!
2017. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. febr. 18. 07:58
 4/4 anonim válasza:

Lehet h masik pasi is tetszik neki igy o az elsodleges

Te meg a masodlagos :) de az is lehet h az pasi sose lesz sz ove igy almodozik rola ezert irhatta

2017. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!