Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy fiú nem akar fizetni sgy randin?

Figyelt kérdés
Mindig bajban vagyok mert sose tudom eldonteni meg akkor se ha o hiv meg
2017. ápr. 1. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő hívmeg akkor azt ő fizeti... Amugy meg te fizeted a sajátod ő meg az övét.
2017. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Az első tuti fiú😅

Ha ő hív meg akkor nyilván ő fizet. De ha mondjuk te hozod fel hogy gyere együnk egy hambit akkor meg neked kéne de ha szerencséd van és kifogtál egy normális srácot akkor azt fogja mondani hogy "hagyd majd én" Ez a "mindenkifizesseasajátját" ez olyan gáz a fiú részére szerintem.

Minden fiú azthiszi hogy ha már fizt valamit a lánynak hogy öt kihasználja a lány azt elkezd siránkozni😅 nyilván ha mindent megakar vetetni vele meg szemtelen az a másik véglet ahoz pofa kell de ez hogy meghívni valamire ezt már ösidök ota így járja. Csak sajnos ma már nem sok férfiasság szorult a fiúkba.

2017. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó válaszoló, gondolom lány vagy, és jó körülmények közt élsz.

Van, hogy egy fiú nem hív meg egy lányt, még ha a lovagiasság mintapéldája is.

Normál esetben a lány nem eltartott!

2017. ápr. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!