Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar megrendelő jellemzően nem akar fizetni semmiért?

Figyelt kérdés
Ha nem is arról van szó, hogy elsinkófálja a fizetést, a piaci árat képtelen megfizetni. Jellemzően 30ezer ft-nál többet nem akar fizetni se logóért, se weboldalért, se 3d animációért, és mindig megy az alkudozás mint a piacon, hogy az neki sok, meg 2 két gyereket nevel...nem értem, hogy akkor mi a fenének keres meg? Az ügyfeleim 70%-a teljesen megbízhatatlan, egyik nap kitalál valamit, ötletelünk, majd amikor indulna a gyártás, szó nélkül eltűnik.
2017. márc. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

ezért nem gyártunk és tervezünk előleg nélkül.


Én max előre utalással vagyok hajlandó bármit is kezdeni, amíg nincs ott a pénz a számlámon még csak nem is agyalok a problémán!

2017. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Komolytalan emberekkel akarsz üzletelni, ennyi.
2017. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez komoly? a mi cégünk egy bizonyos belső tevékenységre saját dolgozóknak írt ki pályázatot, a nyertesek 50ezres ajándékot kaptak, a többi pályázó 10ezrest


a nemzetközi hasonló évenkénti belső pályázaton 300-400 dolláros ajándékok szoktak lenni


viszont akkor mostmár értem, miért kell látatlanban rendeljek a nyomdából, mert a papírjaimat csak akkor hajlandóak a skicc alapján megtervezni, ha kimegy a megendelő, pedig állandó megrendeléseink is vannak náluk, nem is kis összegűek

2017. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert rájön hogy 2-3 kattintással ő is megcsinálja WP-ben :D
2017. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon le van maradva az itthoni internetes társadalom.

Ne viccelj már logó azt se tudják sokan mi az. Pedig Amerikában az az első amit egy cég elkészített. Mondok egy jó példát, megkeresett egy cég, hogy csináljak nekik egy nagy értékű nyereményjátékot 300 000 Ft az össznyeremény nem ilyen kamu ,hogy nyerhetsz egy csokor iPhonet. Összeraktam egy rendszert ahol pontokat kaphatnak a különböző tevékenységekért pl megnézel egy videót vagy letöltesz egy alkalmazást stb. Ez az itthon felhasználóknak már bonyolult, a regisztrációig nem jutnak el egyedül, jobban jártam volna ha csinálok egy képet amit feltöltök a facebookra, aztán oszd meg gombra kattintva regisztrálhatsz a játékba. Előleg nélkül pedig nem dolgozunk.

2017. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!