Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy korai?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy korai?

Figyelt kérdés
Igazából még úgy 1.5 éve beszélgettem egy lánnyal akivel akkor még egy suliba jártunk, én már végeztem, viszont ráírtam ma, lesz ami lesz alapon, mondtam neki szívesen megismerném jobban, viszont facen utálok beszélgetni, élőbe teljesen más, rákérdezzek, hogy akar-e találkozni vagy előbb facebookon "puhítsam " meg? :D

2017. ápr. 2. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy régen se beszéltünk valami sokat, de elvileg akkor bejöttem neki.
2017. ápr. 2. 17:39
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el valahova. Fagyizni vagy bármi, mert élőben azért sokkal jobb dumálni.
2017. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy pár sort azért beszélj vele facen, hogy tudjon rólad pár dolgod, de ne húzd sokáig.
2017. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne várj, hívd el! Ismerkedni a való világban kell!

Sok siket és sok boldogságot!

2017. ápr. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!