Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor először volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor először volt nálatok a barátotok, akkor mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Készültetek valamivel? Esetleg főztetek valamit? Én őszintén szólva kicsit parázok, mert pár nap múlva jön hozzám a barátom és nem tudom, mit szoktak ilyenkor és mit nem, illetve mit illik.

Ps.: Perverz kommentektől kíméljetek, (most még) nem akarunk lefeküdni.


2017. ápr. 5. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Tarsasjatek, szinezo, kifesto konyv... esetleg UNO kartya. Nektek ez meg eleg lesz :D.
2017. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, lehet én vagyok maradi, de 1 hete se járunk, én ezt még korainak tartom, pláne, hogy még szűz is vagyok. 17L
2017. ápr. 5. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szexelj, amikor úgy érzed

Lehet, hogy egy felnőtt már hamar lefekszik,

de te 17 éves vagy és szűz, szóval ne siesd el!

Az UNO kártya meg igen is jó játék, csak ugye társaság kell hozzá, amit egy introvertált embernek nehéz összehoznia :DDDDD

Meddig lesz ott egyébként, több napig, vagy csak egy délutánra? :D

Szerintem mindenképp érdemes valamilyne finomsággal megvendégelni.


21/L

2017. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Délután jön, de még aznap megy haza

2017. ápr. 5. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Feltételezem, hogy 17 évesen még otthon élsz.

Bemutatod a szüleidnek, kicsit beszélgettek, megkínálod valami egyszerűvel, szendvics, süti, üdítő, kávé(?), megmutatod a szobádat (ha van), esetleg megnéztek egy filmet és utána javasolsz valami házon kívüli programot.

Mert valljuk be, ha otthon maradtok a szobádban, akkor nem kártyázni fogtok, még ha a "lényegre" nem is kerül sor.

2017. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Főzz valami finomat anyukáddal. Én mindig főzök ha barátom jön ha más jön vendégségbe akkor is. Tudom hogy sokat utaznak és jól esik egy finom ebéd vagy vacsora közbe lehet beszélgetni megismerheti szüleidet tesód. Csak ne parázd túl :) legyél természetes tudom hogy szülők előtt fura elsőre de megszokják idővel.

20l

2017. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nos az a helyzet, hogy szüleimmel már találkozott, tehát bemutattam.:) aznap pedig nem lesznek itthon

Viszont főzni sajnos nemigen tudok, és így egyedül pláne nem tudnám megoldani:/ Esetleg ha rendelnék pizzát? Vagy ez nem jó ötlet?

2017. ápr. 5. 23:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs a pizzával semmi baj. :)
2017. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudlak kímélni a perverz dolgoktól xd, de haveromnak kifestette rózsaszínre a körmét a csaja amég aludt xd
2017. ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Menjetek pokémonokat gyűjteni
2017. ápr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!