Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen volt az...

Kamaszok! Hány évesen volt az első barátotok és mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Hány évesen volt az első kapcsolatotok és meddig tartott, meddig mentetek el? Illetve ki hány évesen vesztette el a szüzességét?
2013. ápr. 8. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
12 évesen igaz korai volt első kapcsolatnak de hát na és szájra pusziig mentünk el és 13 vagyok most nincs kapcsolatom(nem is akarok és szűz vagyok) 18-19 évesen szeretném elveszteni..
2013. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
17 éves vagyok, most van az első barátom. Fél éve alakult köztünk a dolog, és most lett nemrég kimondva. Mióta együtt vagyunk csak petting volt, azt is én neki, és csak kézzel, mert még máshoz nem voltam elég bátor :D Neki pedig nem engedtem... szintén mert gyáva vagyok :D A szex... hát mivel már régóta alakul ez a dolog, úgy gondolom 2-3 hónap múlva ha még együtt leszünk megtörténhet.
2013. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok és még nem volt barátom! Kavargattam egy fiúval de csak csókolóztunk. Nem tudom elképzelni magam, hogy majd lesz valaki akivel elvesztem és komolyabb dolgok is történnek majd. De mondjuk 14 évesen nem is hiszem, hogy ezen kell gondolkoznom, csupán a kíváncsiság.....:) Írjatok még!!
2013. ápr. 8. 17:55
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
2. vagyok. Én se tudtam magam elképzelni. Én úgy vagyok vele, hogy szeretem ha örömet tudok neki okozni. Meg amúgy nagyon vágyom rá... Azért hogy teljesen eggyé válhassak vele. Lehet nyálas, de tényleg így érzem.
2013. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
70%
Az első pár kapcsolatnak mondható dolog sosem komoly, de olyan 13 évesen már elkezdesz érdeklődni a fiúk iránt :) És én sem tudtam elképzelni hogy hogy fogok valakivel is lefeküdni, mert féltem, de hidd el majd ki fog alakulni a vonzalom 16-17 éves korodban, és kívánni fogod, csak kell hozzá egy megfelelő fiú, akiben megbízol. Én 16 évesen vesztettem el, ő volt az első fiú akivel mindent csináltam, vele értem meg mondhatjuk azt is. Ha te is megtalálod azt a srácot, csak a rózsaszínt látod majd :)
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen, csóknál több nem volt. Bár a srác hatalmas gyökér volt, és erőltette a szexet, de szerencsére nem mentem bele. A szüzességemet 15 évesen vesztettem el, az első szerelmemmel (ő a második barátom volt).
2013. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok.

A jelenlegi az első kapcsolatom, már két hónapja tart és remélem, hogy még nagyon-nagyon sokáig fog.. :) [ ha mindenben ennyire megértjük egymást a továbbiakban is akkor sokáig is fog tartani.. ] csókolóztunk már, a többit egyenlőre még korainak tartjuk.. :]

2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen volt az első barátom, kicsivel a 18. szülinapom előtt feküdtünk le egymással, több, mint másfél évnyi járás után. Összesen 4 évig voltunk együtt. Előtte csak tetszettek srácok, de nem volt semmi.
2013. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen lett barátom, másfél hónap után adtam neki a szüzességem, és még most is együtt vagyunk. Remélem még nagyon-nagyon sokáig. :)

18/l

2013. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagy szerelmem akivel mindent együtt csináltunk 6-10 éves korom között,volt puszi,kézfogás,aztán az első barátom 14 évesen volt 2 hónapig,volt szájra puszi kézfogás,majd volt még 2-3 rövidebb kapcsolat 1-3 hónap,de 19 évesen szeretkeztem először az első igazán komoly kapcsolatomban
2013. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!