Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akart a lany?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart a lany?

Figyelt kérdés
Randiztam egy 19 eves lannyal nagyon tetszett es nagyon jol sikerult a randi. En mindent megtettem , hogy jol erezze magat es ezt o kolcsonossen viszonozta is. Szex utan azt mondta, hogy penzt szokott adni neki a volt baratja ilyenkor es ezert utalta ot. En ezert nem adtam neki es mondta, hogy tegnap volt a szulinapja gondoltam masnap elmegyunk vasaroni ajandekokat, de kerte , hogy vegyek neki 2 doboz cigit.Megvettem neki es este irtam neki egy smst, hogy nagyon jo volt vele.. es szep almokat kivantam. Ejfel utan visszairt , hogy fizesek neki 50000 ft-ot , mert tul keson ert haza es nem tudta feladni megrendeleset es ezert bukott rajta 300-at. Utana mondta, hogy atgondolta ezt a kapcsolatot es nem akar jarni velem pedig amikor nalam volt annyira jolerezte magat , hogy szinte egybol osszeakart velem koltozni, meg ajanlott nekem egy olcsobb alberletet a szomszedjaba. Gondolom valaki lebeszlte rolam ,pedig nagyon jolerezte magat velem.
2017. ápr. 9. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is az jött le hogy megdughattad, de cserébe meg kellet fizetnened?
2017. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aranyaso kisleanyka. Felejtos, ne sajnald. Csak ki akar hasznalni
2017. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csoro vagyok
2017. ápr. 9. 09:35
 4/11 A kérdező kommentje:
De Ausztriaba jarok ki dolgozni
2017. ápr. 9. 09:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Beletette a szivet ,lelket a Randiba a csaj. Ez volt a legjobb randi talan az eletembe.
2017. ápr. 9. 09:45
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Akármennyire csóró vagy és bárhol is dolgozol...a k****-kat legközelebb ismerd fel és ne hagyd magad kirabolni...:(

2017. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok
2017. ápr. 9. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőként olvasva simán bele lehet képzelni hogy olyan mint a trükkös tolvajok és csalók. Előadja magát a lehető legjobb színben, majd olyan helyzetbe hoz hogy te érezd magad rosszul és kompenzálni akarj (nem kell neki pénz, de "pont" a születésnapja van és vegyél valamit). Ha ez nem elég akkor jön a fenyegetés-zsarolás (nem akar veled lenni, de nagyon jól érezte magát, amúgy fizess neki 50 ezret mert...).


Ha nekem tegnap volt a születésnapom, én nem tudom elképzelni hogy ez a randi során valamivel kapcsolatban ne került volna szóba. Mégis csak akkor jött elő a kalapból a trükk, mikor pont ideje volt valamivel beetetni téged.


Ha nekem több százezres bevételű ügyletet kell lebonyolítanom, akkor nem egy idegen embertől teszel függővé hogy éjszaka hazaérek vagy sem, hanem minél előbb és időben elintézem. De veled "pont" elszúrta és te kompenzálnád őt 50k-vel. Így lehet a semmiből kizsarolni 50 ezret valakiből.


Majd szépen felajánlja hogy beköltöztet maga mellé, hogy ott legyél és tejelj amikor kell.

2017. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt elhiszem, hogy a csaj konzum lány, de hogy neked ez nem esett le eddig, az meglepő:D
2017. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csajszi egy kis ribizli, már bocsi. Manapság észrevettem a lányokon, hogyha egy srác kint dolgozik külföldön az őket sokkal jobban érdekli az itthon dolgozóknál, még ha nem is keresel mondjuk éppen vele annyira többet...a lényeg, hogy ez az egész gáz, mi az, hogy a volt barátja fizetett neki, meg te már másnap viszed vásárolni mert lefeküdt veled, olyan mint egy ribizli, és még úgy is bánsz vele mint egy ribizlivel, ha ezért veszel neki dolgokat.
2017. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!