Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre mi a magyarázat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van kismillió ilyesmi kérdés, de hasonlót nem találtam. Tanácstalanságomban az internet népéhez fordultam. Szóval adott egy 17 éves lány. Egy buliban ismerkedtünk meg és jól elvoltunk. Aztán nem kerestük egymást és találkoztunk rá kb. egy hónappal egy másik buliban, ahol még jobban elvoltunk. Aztán a buli után rairtam fb-n és vissza is írt és jól el is beszelgettunk. Azóta személyesen is találkoztunk vagy 2-3-szor bulin kívül is és így is elvoltunk. Azóta fb-n mindig én írok neki és ez már kezd idegesíteni. Nem érdekelném annyira hogy tovább lépjünk? De nem értem, mert mindig az elköszönés mellé odaírja hogy "Majd még beszélünk." Most akkor akarna lépni tovább? Akkor miért nem ír? Nem értem.. Köszi a lehetséges válaszokat! 17/F

2017. ápr. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A majd még beszélünk sok mindent jelenthet. Pl: lehet hogy tényleg jól érzi magát veled és egyszerűen csak elvárja hogy te keresd/ lehet hogy nem akar megbántani és inkább csak azt írja hogy majd beszélünk nem azt hogy többet nem akarok veled beszélni. Szóval szerintem nem árt az őszinteség:kérdezz rá a lánynál
2017. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt várja hogy te írj. Nem akar túl nyomulós lenni.
2017. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, viszont azt lehagytam, hogy mellé küld ilyen elpirulos "emojit" is
2017. ápr. 28. 22:25
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért várna el hogy mindig én írják?
2017. ápr. 28. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
a legtöbben azt várják, hogy a férfi kezdeményezzen, és ez sokaknál már akár egy szimpla beszélgetésre is vonatkozhat
2017. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2017. ápr. 29. 18:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát skacok a helyzet változatlan, továbbra is szinte csak én írok. Most épp itthon betegeskedem, de amint meggyógyulok el akarom hívni randizni, mert nem hagyom hogy "mi lett volna ha..." esetbe ütközzek. Szerintetek mennyire jó ötlet? Aki még olvassa válaszát várom.
2017. máj. 23. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd! Lehet hogy csak félénk vagy lányként nem akar kezdeményezni. Ha nagyon zavar kérdezz rá,idegesíted e és zavarja e hogy udvarolsz neki
2017. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszod! :)
2017. máj. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!