Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy szeretitek ha megölelnek?

Figyelt kérdés

Elég idétlennek hangzik a kérdés de biztos hogy a fiúknál is van olyan ölelés amit nagyon szeretnek.

Pl a lányok szeretik ha hátulról megölelik őket,ha ölelés közben fogják a derekát,fenekét.

Nyilván ha megfognám egy fiú fenekét ölelés közbe akkor ott is hagyna xd

szóval fiúk ti hogy szeretitek ha megölelnek



2017. ápr. 29. 23:49
 1/10 Szabó Imi1644 válasza:
95%
Nálam annyi a titka hogy jó szoroson öleljenek más nagyon nem is kell :D
2017. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Meztelenül ;)
2017. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 ment a zold kez😁
2017. ápr. 30. 00:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha markolják a seggem közben.


De az ölelés az, amit szerintem sehogy se lehet elcseszni, mindenhogy jól esik.

2017. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a legjobb amikor a lány a nyakamnál karolt át és úgy ráhajtotta a fejét a vállamra, vagy amikor a karom alatt karolt át(fura megfogalmazás),és úgy rátette az arcát a mellkasomra és a fenék markolás sem rossz;)
2017. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért hagyna ott,ha megfognád a fenekèt? Ez nem csak a lányok kiváltsága. 😁

Igaz ez nem tini témába való,de elmondom,hogy nagyon sok férfi,a párom is,odavan érte ha a fenekèt fogdosom,masszírozom. Akár ruhán keresztül,akár meztelenül,masszázsolajjal.

A továbbiakat nem részletezem,de ez hülyeség,hogy egy fiú kinevetne vagy elhajtana ha megfognád ölelés közben a fenekèt.

2017. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy B-s (de inkább C-s vagy nagyobb) kosár és megy minden mint az ágybaszarás :)
2017. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ami az egyik legfontosabb számomra, hogy szoros legyen, és ne csak pár másodpercig tartson.

Hátam, vagy a derekam fogja, és mikor elengedjük egymást végig simítja a kezét az oldalamon, majd a kezemen, na az nagyon jó.

Néha még mond is valamit közben, hogy rég láttalak, hiányoztál, na olyankor már elolvadok fiú létemre.

2017. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igen 21F
2017. máj. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszolat

#8as neked pedig különösen:)

2017. máj. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!