Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráirtam egy lányra facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirtam egy lányra facebook-on akit futólag 2éve ismertem meg azóta se találkoztunk beszélgetni kezdtünk elhivtam kávézni udvariasan elutasitott. De azóta is irok minden nap 2 hete mondjuk én irok elsőre mindig. érdeklem vagy csak nemakar megbántani?

Figyelt kérdés
mindenre válaszolt amit irtam

2017. máj. 3. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Húha. Ez a történet teljesen ismerős. Én tavaly nyár végén ismertem meg egy fiút személyesen..bejelöltük egymást facebookon, viszont a beszélgetések után nem akartam tőle többet. Én is udvariasan visszautasítottam. Eltűnt egy időre, viszont egy ideje kb 2 hetente ír. Ha nem válaszolok neki akkor is. Mindig ő keres engem, én egyetlen egyszer sem írtam neki magamtól mióta visszautasítottam. Nem akarok tőle semmit, hiába ír kedveseket..

De lehet nálad nem ez a helyzet, csak leírtam a történetem mert hasonló.

N

2017. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát nem ismerem annyira de azt tudom róla hogy magányos, és rendes lány az biztos. tudom hogy túl gyors voltam de nem akartam lemaradni róla vagyis az esélyről hogy szingli. azt próbáltam tudatni, hogy őszintén és komolyan gondolom a dolgot.
2017. máj. 3. 22:55
 13/21 A kérdező kommentje:
leirtam, hogy egy konkrét választ szeretnék igen vagy nem, én nem fogom zaklatni ha nem akar jönni, bele törődök és nem irok többet. de erre meg azt irta, hogy nem tudja
2017. máj. 3. 23:07
 14/21 anonim ***** válasza:
Pulyka
2017. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem akar megbántani, azért kamuzik össze vissza. Hagyd őt. Ha veled akarna lenni akkor keresne ő is magától...

Csak továbbra is lejáratod magad, de te tudod.

2017. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. A nem az a visszahúzódó lánytól is nem.
2017. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 Egy visszahúzódó és önbizalomhiányos lány sorra utasította el az egyik ismerősöm. Lassan 1 éve együtt vannak. :)
2017. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17: És ez törvényszerűen mindenkire igaz? Nem.
2017. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak ellenpéldának hoztam fel :)
2017. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de saját tapasztalatból tudom, hogy miután valakit mi lányok elutasítunk, arra nem vagyunk kíváncsiak. Kiveve persze ha kezdeményezünk. Szóval hagyd békén azt a szegény lányt és keress mást!
2017. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!