Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráirtam egy lányra facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirtam egy lányra facebook-on akit futólag 2éve ismertem meg azóta se találkoztunk beszélgetni kezdtünk elhivtam kávézni udvariasan elutasitott. De azóta is irok minden nap 2 hete mondjuk én irok elsőre mindig. érdeklem vagy csak nemakar megbántani?

Figyelt kérdés
mindenre válaszolt amit irtam

2017. máj. 3. 19:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nem zaklattam soha! és nem is eröltettem rá magam. egyszer azt irta, hogy eljön velem, utána azt, hogy nem akar kapcsolatot.. erre én mondtam hogy egy kávézás nem leány kérő. utána azt irta, hogy még meglássuk...
2017. máj. 21. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!