Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerelmesek lehetünk egymásba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek lehetünk egymásba a legjobb fiúbarátommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok és a fiú is 14. Szóval ma délután mentünk "bandázni" és volt pár másodperc amikor ott mentünk hogy azt hittem csók lesz... Olyan szerelmes nézése volt... Én nagyon szeretem csak nem tudom hogy kapcsolatban is ennyire... Hogy kellene randin viselkednem( ha egyszer elhív jobb most tudni mint soha). Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 6. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy többet érez.
2017. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor lépjek én is?
2017. máj. 7. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél? Ezt neked kell tudnod!
2017. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lwpj te is :)
2017. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak félek egy kicsit
2017. máj. 7. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ha nem működik, akkor maradtok barátok.
2017. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megprobaljatok es megse akkor nem feltetlen maradtok baratok

En es a legjobb fiubaratom megprobaltuk es most mar mintha nem is ismernenk egymast.

2017. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is megpróbáltuk, nem ment, utánna egy ideig nem találkoztunk, de nem birtuk ki egymás nélkül, aztán rá 6 évre összeházasodtunk.
2017. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!